Alina Pash вперше показала своє помешкання в столиці

Alina Pash, яка є відомою українською співачкою, вперше вирішила показати квартиру, у якій мешкає. Зірка запросила в гості журналістів з програми “ЖВЛ” та розповіла, як їй вдалося перенести шматочок своєї батьківщини в Київ.

Alina Pash родом з Закарпаття але вже 10 років мешкає в столиці та будує успішну кар’єру. За цей час співачка встигла перевезти зі свого рідного села Буштино чимало дрібничок та традицій, які нагадують їй про місце, де вона виросла.

Жінка пояснила, що їй дуже комфортно жити в такому інтер’єрі. Килими, які прикрашають її оселю, Аліна привезла з різних країн. Вони заряджають своєю яскравістю та дарують віру у важкі часи.

Підкову, яка є найулюбленішим предметом співачки, вона привезла з Італії. Там з нею трапилася дивна історія. Коли Аліна поверталася додому, то зустріла в літаку двох землячок, які не мали де ночувати. Дівчина наповнилась співчуттям та запросила незнайомок до себе. За таке добре ставлення вони вирішили віддячити їй та подарували на згадку справжню циганську підкову.

Крім цього, Аліна розповіла, як їй працюється з Іриною Білик, у якої вона є бек-вокалісткою. Жінка стала для дівчини справжньою наставницею, та навчила її багато потрібних речей та життєвих істин. Також Білик розповіла, як правильно чути та подавати свій голос. Не зважаючи на те, що між ними ніколи не було конфліктів, Аліна зазначила, що працювати з Іриною доволі складно але це безцінний досвід.

Читайте також: Alina Pash розповіла про негативний досвід у стосунках


Не пропустіть