Чорний манікюр – справжній тренд цієї осені

Чорний манікюр перестав асоціюватися лише з рокерами і підлатками – зараз з лаком вугільного відтінку можна прийти і на серйозну зустріч, і на побачення. Цієї осені такий манікюр взагалі ризикує стати трендом. Правда, щоб з ним подружитися, варто знати декілька нюансів. Про них ми і розповімо у нашій статті.

Чорному лаку потрібен ідеальний манікюр – інакше ви просто ризикуєте виглядати неакуратно. Важливо: не наносьте чорний колір щільним шаром – краще вибирайте високопігментовані лаки, які дають хороше покриття в одне-два нанесення. Якщо використовуєте гель-лак, обов’язково попередньо нанесіть хорошу базу для манікюру: так ви не пофарбуєте нігтьову пластину. І подбайте про кутикулу – шкіра навколо нігтя також не повинна змінити колір.

Тренд осені – однотонне глянсове покриття. Але якщо ви любите дизайн і експерименти, придивіться до наступних варіантів: спробуйте чорний френч, намалюйте на чорному тлі мінімалістичні тонкі візерунки світлим лаком або зробіть вибір на користь простих геометричних фігур. А якщо ви поки не готові до радикального чорного, спробуйте зіграти в гру навпаки: на класичному світлому основному лаку намалюйте чорні фігури. А щоб підсилити ефект, зробіть це за допомогою матового лаку.

Читайте також: Антитренди в манікюрі осінь 2020: дизайн і форма нігтів

 


Не пропустіть