Настя Каменських та Потап показали свої почуття на милому відео

33-річна українська співачка поділилася радісним моментом з життя. Настя Каменських вперше за довгий час перетнулася на роботі з 39-річним чоловіком Олексієм Потапенко, відомим як Потап.

Поп-виконавиця поскаржилася, що через щільний графік практично не бачиться з коханою людиною. Але сьогодні подружжю пощастило: у них співпали робочі години і місце зйомок. Настя була неймовірно щаслива. Вона записала відео, на якому видно, як пройшла випадкова зустріч з Потапом.

Закохані обіймалися, цілувалися і посміхалися. Музикант від радості навіть заспівав і дозволив собі легкі пустощі. Потап взяв дружину за груди, але потім швидко прибрав руку, згадавши, що відео побачать мільйони шанувальників. «Це моя дівчинка», – повідомив репер і пристрасно поцілував Настю в губи.

Втім, зустріч була короткою. Співачка ласкаво назвала коханого чоловіка котиком. Потап відповів їй взаємністю. По голосу музикантів було чутно, як їм не хочеться розлучатися, нехай навіть вони і зустрінуться ввечері.

Настю засмучує, що в будні вона майже не бачиться з Олексієм.

«У нас з Олексієм не збігаються графіки. Я, наприклад, завжди лягаю спати десь о дев’ятій вечора. Вчора і позавчора Льоша прийшов дуже пізно, тому ми з ним не бачилися. Він може мене розбудити, поцілувати, але на цьому все. Так, це складно, але ми ж дуже багато працюємо», – розповіла Каменських в ефірі шоу «11 подруг Чорновола».

Читайте також: Настя Каменських розповіла, чому тривалий час приховувала стосунки з Потапом й відмовляла йому у весіллі


Не пропустіть