Ченнінг Татум опублікував перше спільне фото з Зої Кравіц

Американський актор Ченнінг Татум вперше опублікував фотографію, на якій він позує разом з Зої Кравіц. Актор фільму «Крок вперед» поки не підтвердив свої стосунки з актрисою, але цей знімок вже говорить сам за себе.

На фотографії 41-річний актор позує поруч зі співачкою Алішою Кіз і Мозесом Самні, а поруч з ними стоїть Зої. Знімок зроблений на афтепаті Met Gala, на яку Татум і 32-річна Кравіц прибули разом. Ченнінг стоїть ліворуч кадру в чорному смокінгу з метеликом, поруч з ним Мозес, а праворуч – обіймають один одного Зої і Аліша.

«Все ще літаю! Яка чарівна ніч! Спасибі нашим друзям за цей світ, який вони дарують», – підписала серію знімків Аліша в своєму профілі. Ченнінг зробив репост їхньої спільної фотографії та підписав: «Цієї ночі ніхто не хотів жартувати з нами на танцполі. Атмосфера була на вищому рівні». Кравіц не прокоментувала пост співачки.

На килимовій доріжці Met Gala Ченнінг і Зої з’явилися окремо, але пізніше були помічені разом, коли виходили з готелю. Вечірку після заходу вони також покинули разом.

Протягом останніх тижнів розмови про їхні стосунки не вщухають. Зірок часто зустрічають разом у неформальній обстановці. Іноді вони з’являються на вулицях удвох, іноді ходять в кафе з друзями. Пару зустрічали на виході з магазину: Ченнінг віз візок, а Зої йшла з букетом квітів.

У 2006 році Татум почав зустрічатися з Дженною Деван, яка була його партнеркою по фільму «Крок вперед». Вони одружилися в 2009 році, а через 4 роки у них народилася донька. У 2018 році пара оголосила про розлучення.

Зої закрутила роман з Карлом Глусманом в 2016-му, а через два роки вони одружилися у Франції. В кінці минулого року з’явилася інформація, що Кравіц подала на розлучення. Дітей у актриси немає.

Читайте також: Тіна Кароль розповіла про переїзд в іншу країну та зізналась, що мала роман з двома чоловіками одночасно


Не пропустіть