Тіна Кароль розповіла про переїзд в іншу країну та зізналась, що мала роман з двома чоловіками одночасно

Знаменита українська виконавиця Тіна Кароль часто бере участь в різних інтерв’ю та відповідає на провокаційні запитання. Особисте життя артистка тримає в секреті, проте, інколи ділиться відвертими подробицями.

На цей раз зірка відповіла на цікаві запитання у рубриці “Было/Не было”. Ролик Тіна Кароль опублікувала на своєму YouTube-каналі. Зірку українського шоу-бізнесу вперше запитали, чи мала вона роман з двома чоловіками одночасно.

Тіна Кароль відразу почала жартувати, однак, відповідь на запитання дала чесно. За словами співачки, в її житті все-таки була така ситуація. Проте, жінка не стала ділитись подробицями свого роману з двома чоловіками одночасно.

А ще знаменитість розповіла про переїзд в іншу країну. Тіна Кароль повідомила, що дуже багато часу приділяє подорожам. Артистка побувала в багатьох країнах. Останнім часом зірка почала замислюватись над періодичним прожиттям за кордоном.

Виконавиці дуже подобається змінювати місце свого перебування. Вона полюбляє екстремальні подорожі та з великим задоволенням вивчає різні міста.

Тіна Кароль не розсекретила, коли саме планує переїхати в іншу країну. Однак, за словами зірки, така ідея їй надзвичайно подобається.

Після перегляду інтерв’ю шанувальники повідомили, що дізнались про артистку багато чого цікаво. А ще вони дуже здивувались, коли почули про можливий переїзд Тіни Кароль в іншу країну.


Читайте також: Оля Цибульська розповіла, як коханий чоловік реагує на її відверті світлини


Не пропустіть