Оля Цибульська розповіла, як коханий чоловік реагує на її відверті світлини

Популярна співачка та телеведуча Оля Цибульська вирішила розповісти, як чоловік реагує на її відверті світлини. В соцмережі Instagram артистка часто публікує пікантні фото чи ролики.

Жінка має чудову фігуру, тому постійно хизується нею на публіку. Однак, чоловік Цибульської не в захваті від таких кадрів.

За словами телеведучої, довгий час коханий забороняв їй публікувати відверті світлини. Він пояснював все тим, що не хоче, аби на оголене тіло його дружини дивились інші чоловіки. Проте, артистка завжди робить так, як вважає за потрібне.

Про це жінка розповіла у програмі “Зірковий шлях”. Також Ольга Цибульська повідомила, що не бачить нічого поганого у публікації відвертих фото.

За словами знаменитості, це, навпаки, дуже красиво та естетично. А ще зірка пригадала, як чоловік забороняв їй зніматись для чоловічого глянцю.

Між подружжям виникла дискусія, адже коханий Цибульської не підтримував таку ідею. В той же самий день артистка опублікувала в соцмережі Instagram світлини у білизні.

Однак, чоловік зірки ніяк не прокоментував такий вчинок. Наразі він не забороняє їй публікувати пікантні фото в соцмережі.

Читайте також: Євгенія Власова заявила, що ніколи не кохала свого чоловіка


Не пропустіть