Модні короткі стрижки для тих, хто любить вільний стиль

Якщо у вас натуральне кучеряве волосся і ви не хочете витрачати на ранкові збори не більше 10 хвилин, тоді ця добірка для вас! У цій статті ми пропонуємо вашій увазі 17 простих і класних стрижок для кучерявого і хвилястого волосся будь-якої густоти.

М’який хвилястий боб, що прикриває шию. Універсальна стрижка, яка вимагає лише своєчасного підрівнювання кінчиків. Легко вкладається і при бажанні збирається в зачіску.

Скуйовджений боб з чубчиком виглядає сексуально і чуттєво. Довжина до нижніх скулів візуально подовжує шию і формує красивий овал обличчя.

Густе та пружне хвилясте волосся буде добре лежати в такому асиметричному укладанні. Короткий боб А-силуету чудово підійде такій структурі волосся – зачіска не буде виглядати занадто пухнастою і надто об’ємною.

Ще коротше? Що ж, якщо у вас тонке і легке кучеряве волосся, вам підійде і такий супер-короткий боб. Проділ посередині додасть якоїсь екзотичності в образ.

Піксі-боб на кучерявому або хвилястому волоссі виглядає для деяких жінок досить екстремально. Зате така стрижка зручна для щоденного укладання – на це потрібно всього кілька хвилин.

Пружне і сильно кучеряве волосся буде менш вибагливе саме з такою універсальною довжиною. Волосся виглядає не занадто коротким і не дуже довгим. Вам буде достатньо коригувати довжину кожні пару-трійку місяців.

Кучеряве волосся – просто чудове! І, якщо ви все ще не полюбили свої завитки, вам потрібно просто знайти хорошого майстра. Подивіться на цю чудову коротку стрижку і злегка недбалу укладку – виглядає просто і стильно!

Іноді достатньо лише злегка підкоригувати довжину кучериків і зробити чубок, щоб отримати свіжий актуальний образ. Щоб завитки були чіткішими, використовуйте крем для кучерявого волосся при укладанні.

Короткий, об’ємний боб буде виглядати краще, якщо поєднувати таку стрижку з незвичайним відтінком. Яскравий і сучасний образ!

Піксі-боб в ретро-стилі. На м’якому пружному кучерявому волоссі ця стрижка виглядає приголомшливо. Будьте готові до загальної уваги!

Злегка хвилясте тонке волосся краще всього виглядає в чіткій формі. Цей боб з рівним зрізом та укладанням на один бік зробить ваші пасма більш об’ємними і виразними.

Хвилястий боб з подовженим чубчиком. Зухвалий і чуттєвий образ, який можна обіграти різними способами: вкладайте чубок на один бік, робіть центральний проділ або сексуально закидайте волосся назад.

Коротка асиметрична хвиляста стрижка допоможе вам зберегти свій стиль і залучити чимало захоплених поглядів. Така форма походить і для м’яких хвиль, і для пружних густих завитків.

Хвилясте волосся найчастіше неслухняне і надто пухнасте. Щоб надати завиткам чіткості, використовуйте крем для кучерів на вологе волосся. Так ваш боб буде ідеальним.

А-силует цього бобу чудово поєднується з каскадним чубчиком і вогняно-рудим кольором. Справжнє осіннє безумство!

Безладний піксі-боб з короткою потилицею і об’ємним чубчиком. Неймовірно модний і класний образ, який підійде будь-якому віку.

Читайте також: 5 трендових зачісок 2021/2022, які дуже вдало омолоджують


Не пропустіть