Рене Зеллвегер і її коханий вперше показали спільне фото

Для багатьох сучасних пар викласти спільне фото в соцмережі – це важливий крок у відносинах, і ось, Рене Зеллвегер з Ентом Енстідом наважилися на нього. Ент опублікував в своєму Instagram-акаунті чарівне чорно-біле Селфі зі своєю обраницею. Пост справив позитивне враження на передплатників телеведучого і зібрав безліч схвальних коментарів. Можливо, Рене підтримала б починання Енстіда але актриса не зареєстрована в соціальних мережах.

Однак не варто думати, що тепер шанувальники зможуть стежити за розвитком зоряного роману в мережі. З самого початку закохані були налаштовані бути відвертими про те, що відбувається між ними. “Рене і мої стосунки – це щось по-справжньому особисте, – зізнався Енстід, – Це те, про що я дійсно не хочу говорити занадто багато”.

Рене і Ент познайомилися на шоу Discovery + Celebrity IOU Joyride, де він був ведучим, а вона – запрошеною гостею. “Іноді дві людини просто зустрічаються в потрібний час, і між ними проскакує іскра”, – прокоментував один із знайомих пари. Також, за його словами, Зеллвегер і Енстіда об’єднують спільні інтереси і схожі погляди на життя. Схоже, у них дійсно все серйозно, і навіть висока завантаженість обох не заважає відносинам. Закохані намагаються приділяти один одному максимум вільного часу. Крім того, нещодавно Рене познайомилася з молодшим сином Ента від попереднього шлюбу.

Читайте також: MamaRika розсекретила, як повернула свою фігуру після народження первістка


Не пропустіть