Брітні Спірс зізналася, що не була чесною з прихильниками

Ім’я 39-річної Брітні Спірс вже другу добу обговорюють у всьому світі. Вчора співачка вперше відкрито і чесно розповіла про тотальний контроль з боку родичів і близьких людей, в основному, її батька. Протягом декількох років їй забороняли розпоряджатися своїми фінансами і навіть особистим життям – так, їй встановили спіраль, щоб вона не змогла народити дитину від свого бойфренда Сема Асгарі.

За лічені години в підтримку Брітні виступили мільйони її шанувальників по всьому світу, а також друзі та колеги. Одними з перших це зробили її нинішній бойфренд Сем Асгарі і колишній коханий Джастін Тімберлейк. Свої слова підтримки і співчуття, а також заклики звільнити Брітні з-під контролю батька залишили в соціальних мережах і інші знаменитості: Белла Хадід, Хлої Кардаш’ян, Сара Джессіка Паркер, Віра Вонг, Кейлі Куоко, Мерайя Кері та інші.

А кілька годин тому Брітні повернулася в Instagram і зізналася своїм підписникам, що обманювала їх. Вона розповіла, що прикидалася, ніби з нею все добре:

Люди, хочу поділитися з вами маленьким секретом. Я вірю, що люди хочуть казкового життя. І судячи з того, що я писала в соцмережі, моє життя виглядало просто чудовою. Я думаю, що це те, до чого ми всі прагнемо.

Це була одна з кращих рис моєї матері: неважливо, яким жахливим був її день, заради мене, моїх братів і сестер вона завжди прикидалася, що все в порядку. Я звертаю на це увагу людей, тому що не хочу, щоб люди думали, що моє життя ідеальне, тому що це зовсім не так. І якщо ви читали про мене новини на цьому тижні, то тепер знаєте, що все не так.

Я прошу вибачення за те, що прикидалася, ніби останні два роки зі мною все було в порядку. Я зробила це через свою гордість, і мені ніяково було ділитися тим, що зі мною сталося. Але будемо чесні: хто не хоче виставляти своє життя в інстаграм в позитивному ключі? Хочете вірте, хочете ні, але вдавання, що все нібито добре, мені допомогло. Тому я вирішила опублікувати це повідомлення сьогодні, тому що, чорт візьми, пройшла через пекло. Я відчуваю, що Instagram став моєю віддушиною, щоб ділитися і просто відчути, що я важлива, незважаючи на те, що я пережила. І це спрацювало. Тепер я вирішила почати читати більше казок, – додала Брітні.

Читайте також: Брітні Спірс емоційно виступила проти свого батька в суді: «Він повинен сидіти у в’язниці»


Не пропустіть