Знову в центрі скандалу: Каньє Вест подає в суд на Walmart через підробку кросівок

Не встигли ми відійти від новини про таємний роман Каньє Веста й Ірини Шейк, як репер змусив знову говорити про себе. На цей раз він опинився в центрі скандалу через підроблене взуття його власної марки Yeezy.

Велика мережа магазинів Walmart, як стверджує артист, продає репліки його кросівок за нижчими цінами. За це Каньє подає на торгового гіганта в суд. У заяві музиканта говориться, що продаж підробок приносить фінансові втрати і негативно впливає на бренд компанії. Таке взуття майже неможливо відрізнити від справжнього, а в носінні воно набагато гірше. У зверненні наводяться скарги незадоволених клієнтів на якість кросівок, мовляв, вони швидко зношуються і незручні в носінні.

Адвокати Веста вже зв’язувалися з Walmart, щоб ті прибрали колекцію зі свого сайту, однак компанія відмовилася це зробити і готова відстоювати своє чесне ім’я в суді: «Продукт, згаданий в скарзі, продається не Walmart, а сторонніми продавцями Marketplace. Ми серйозно ставимося до подібних тверджень і розглядаємо їх. Ми відповімо в суді в міру необхідності після того, як нам буде вручена скарга», – заявили в Walmart.


Не пропустіть