Брітні Спірс емоційно виступила проти свого батька в суді: «Він повинен сидіти у в’язниці»

Вперше за довгий час Брітні Спірс виступила з публічними заявами з питання опікунства над нею. Вона звернулася до судді по аудіозв’язку і буквально благала звільнити її від примусового контролю з боку батька – Джеймі Спірса, який протягом 13 років розпоряджається усіма її справами, контролює фінанси і особисте життя доньки.

«Я хочу покласти край цьому консерватизму – я щиро вірю, що це образливе опікунство віджило своє», – заявила 39-річна суперзірка в пристрасному 25-хвилинному зверненні до судді з Лос-Анджелеса – Бренді Пенні.

«Я хочу вийти заміж за свого хлопця і народити йому дитину, але опікун сказав мені, що я не можу цього зробити. Мені встановили внутрішньоматкову спіраль, щоб я не завагітніла. Я хотіла піти до лікаря, але батько категорично заборонив мені це робити. Я відчуваю себе скутою, заляканою і самотньою», – зізналася Брітні Спірс.

Говорячи про свої музичні та гастрольні зобов’язання, поп-зірка зазначила, що вона «тут не для того, щоб бути чиєюсь рабинею».

Тим часом біля Верховного суду Лос-Анджелеса зібралися десятки фанатів і прихильників руху #FreeBritney, які скандували: «Звільни Брітні», «Ми любимо тебе, Брітні».

Голос артистки по аудіозв’язку звучав емоційно і впевнено, хоча вона говорила занадто швидко і часом важко було розібрати слова. Очевидно, що за роки опікунства у неї накопичилося занадто багато претензій всередині. Їй давно хотілося висловитися. Брітні підтримав і її бойфренд, 27-річний Сем Асгарі. Незадовго до слухання в суді він опублікував в Instagram свою фотографію в футболці з написом «Звільніть Брітні», а також відкрито висловлювався проти її батька, назвавши його «проклятим».

«Я хочу змін. Я цього заслуговую. Я не в порядку. Я не можу спати, – продовжила Спірс. – Моє бажання і моя головна мрія, щоб все це скоріше закінчилося».

Співачка наголосила, що відчуває, як її експлуатують, змушуючи працювати проти своєї волі. Її позбавили всього майна, кредитних карт, готівки, телефону, паспорта. «Я брехала всьому світу, коли говорила, що щаслива. Я не поверталася до суду лише тому, що боялася, що люди не повірять мені», – додала вона.

Брітні розповіла, що лікуючий лікар прописав їй ліки, в тому числі літій, через які вона постійно відчувала себе «п’яною».

«Моя сім’я нічого не робила з цим. Мій батько був з ними заодно, – наполягає Спірс. – Коли я була поміщена в психіатричну лікарню проти своєї волі, я дзвонила батькові і плакала, а він лише насолоджувався цим кожну хвилину. Мій батько і всі інші, хто грав ключову роль в моїй опіці, повинні бути в тюрмі. У них занадто багато контролю… Мене лякають люди. Я не довіряю людям», – сказала вона.

Брітні також розкритикувала свою матір Лінн, яка, за її словами, постійно їздила на курорти під час пандемії і не особливо переживала за свою доньку. «Моя мама бачить мене такою ж, як і мій тато», – підкреслила зірка.

«Я не хочу більше залишатися під їхньою опікою. Це соромно і принизливо. Я не брешу. Я просто хочу повернути собі своє життя. Минуло 13 років, і цього достатньо. Я втомилася. Я можу працювати, забезпечувати себе і інших людей», – підсумувала Спірс.

Після телефонної розмови суддя Пенні назвала Брітні «сміливою». Слухання у справі про опікунство продовжаться.

Читайте також: Сергій Притула показав, як відсвяткував своє 40-річчя


Не пропустіть