Біль у спині може сигналізувати про 8 надзвичайно серйозних хвороб

Зарубіжні експерти попереджають, що біль в спині може сигналізувати про 8 надзвичайно серйозних хвороб, які ні в якому разі не можна ігнорувати. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні Business Insider.

За словами фахівців, просте розтягнення м’язів може бути болючим протягом декількох днів, але якщо дискомфортні відчуття тривають довше, не виключена грижа міжхребцевого диска, що супроводжується болем в ногах. Стресові переломи виникають в результаті надмірного травмування, що пов’язане з руйнуванням кістки через повторюване навантаження. Вони не піддаються ніяким видам лікування, поки область не стабілізується.

На додаток до грипоподібним симптомам ниркова інфекція здатна викликати постійні болі. Недуга зазвичай пов’язана з бічними областями спини, під ребрами. Неприємні відчуття з’являються раптово або наростають з часом. Коли шлункова кислота потрапляє назад в стравохід, його слизова оболонка часто відчуває роздратування. Якщо це відбувається, багато людей відчувають печію. Це супроводжується і дискомфортом у верхній і середній частині спини. У разі оніміння, поколювання або пекучого болю в спині або ногах не виключене травмування хребетного диска, який стискає сідничний нерв, викликаючи ці симптоми.

Якщо біль у спині виникає тільки в певних положеннях, наприклад, при нахилах, це може означати перенапруження м’яза, що випрямляє хребет, або травму хребетного диска, грижі. Не варто залишати без уваги і біль, що зберігається протягом п’яти днів, в той же час не виключається, що мова йде про перетренованість. Проблеми з серцево-судинною системою в деяких випадках проявляють себе як болі у верхній середині спини або в руці.

Джерело

Не пропустіть