Асиметрична стрижка піксі-боб 2021: ідеї для жінок, які хочуть отримати увагу оточуючих

Асиметрична стрижка піксі-боб підходить жінкам, які хочуть отримати загальну увагу оточуючих. Завдяки неординарній та яскравій формі стрижки модниця буде виглядати дуже молодо і привабливо. У цій статті ми розповімо про особливості стрижки, які не залишать жодну жінку байдужою.

Асиметрична піксі-боб – стильна стрижка для яскравих модниць

Модні стилісти пропонують жінкам, які мріють отримати новий і оригінальний образ, вибрати стильну стрижку піксі-боб. Зачіска вже довгий час перебуває в лідерах, навіть незважаючи на яскравий зовнішній вигляд. Особливо актуальною стрижка є серед любительок коротких і невибагливих зачісок, які дуже легко укладати.

Характерною рисою стрижки є градуювання по всій довжині шевелюри і витягнута форма по нижньому зрізу. Найбільше стрижка привертає увагу своєю короткою потилицею і подовженими пасмами попереду з одного боку. Пасма акуратно підкреслюють овал обличчя і ховають багато недоліків. Об’єм – це ще одна головна фішка стрижки, завдяки якій образ жінки стає більш виразним і стильним.

До такої цікавої зачіски можна вибрати практично будь-який чубок. Багатьом жінкам підходить чубчик, який виступає доповненням до довгих пасм біля обличчя.

При бажанні можна поекспериментувати з довжиною асиметричного пасма. Зазвичай жінки вибирають класичний варіант стрижки з пасмом, яке максимум досягає області підборіддя.

Особливості піксі-боб з асиметрією

Об’ємна маківка, відкрита потилиця та красиві пасма, спадаючі з одного боку – це особливість стрижки асиметрична піксі-боб. При бажанні можна залишити довгий або короткий чубок, все залежить від побажання клієнтки і її овалу обличчя. В асиметричній стрижці можна використовувати виголювання потилиці і скроневої частки з одного боку.

Асиметричну стрижку не відносять до примхливих зачісок. Справа в тому, що піксі-боб з асиметрією виглядає привабливо як з прямим укладанням, так і з об’ємним або хвилястим. Цю стрижку вважають універсальною, так як її можна робити на густе волосся, яке після оформлення стане слухняним і невагомим. Рідкісні і тонкі локони знову повернуть свою пишність, що дозволить створити об’ємний вигляд усієї зачіски.

Асиметрична піксі-боб підходить всім жінкам незважаючи на їх спосіб життя і вік. Кожній жінці стрижка дасть можливість отримати те, що необхідно саме для її зовнішнього вигляду.

Асиметрична стрижка піксі-боб зможе кардинально змінити жінку. Завдяки вмілому майстру і модній стрижці кожна леді отримає не тільки новий і яскравий образ, а й можливість відчути себе чарівною і стильною модницею.

Читайте також: Трендові стрижки 2021: подовжені варіанти з чубком


Не пропустіть