Тренди 2020 року, які будуть актуальними в 2021

В 2021 потрібно було забрати тільки найкраще. Отже, у цій статті ми розповімо вам, які модні рішення не втратили своєї актуальності у новому році.

Акцентні плечі й рукави

У новому році не всі повернуться в офіс, тому для конференцій через Zoom знадобляться сорочки, блузи і піджаки. Самостійності образу допоможе надати топ або блуза з пишним рукавом, а також жакет з акцентною лінією плечей.

Сорочки

Сорочки – чудовий спосіб виглядати ідеально на будь-якій зустрічі. Сьогодні провідні світові дизайнери повернули цей класичний предмет гардеробу в свої колекції. Однак мудрувати не стали: зберегли лаконічний дизайн, вільний пошив, базову і спокійну палітру відтінків.

Широкі брюки

Тренд 2021 року – комфортний одяг, тому в новий рік забираємо з собою oversize і гіпероб’єм. Щоб відчувати себе максимально комфортно, рекомендується навіть штани і джинси вибирати широкими.

Квітковий принт

Одяг з квітковим принтом, який був популярним навесні і восени 2020, здатен підняти настрій навіть в найбільш похмурий день. Блузи, сорочки, сукні з квітковими візерунками гармонійно поєднуються з грубим взуттям і масивними прикрасами. Такий підхід створить стильний і актуальний образ.

Читайте також: Тренди зими 2021: наймодніші джинси сезону


Не пропустіть