Антитренди в фарбуванні волосся: 5 кольорів, яких варто уникати в 2021 році

Індустрія краси не стоїть на місці. На сьогодні в модному арсеналі стилістів дуже багато цікавих ідей, які дозволяють створити досконалий і індивідуальний образ. Найпростіше додати нотку новизни можна за допомогою стильного фарбування. Але потрібно бути дуже обережною, оскільки тренди в світі фарбування змінюються дуже часто. Щоб захистити вас від помилок, в цій статті ми розповімо про головні антитренди 2021 року, які стосуються кольору волосся.

Неприродні відтінки

Кислотне забарвлення і різноманітні відтінки на волоссі були дуже популярними в минулому році. Багато жінок наважились на кардинальні зміни і замість відтінків шампунів і крейди повністю перефарбовували волосся в неоновий колір. Але така нестандартна краса в цьому році стала головним антитрендом. Стилісти наполегливо рекомендують жінкам забути про занадто соковиті відтінки для фарбування, а віддати перевагу більш натуральним тонам. Якщо зовсім не хочеться позбавляти себе яскравості, можна спробувати модний колір рожевого золота.

Жовтий блонд

Жовтий відтінок блонда – це перша ознака того, що жінка намагалася пофарбувати волосся самостійно. Стилісти постійно говорять милим дамам не робити такі дурні помилки, щоб не псувати свою привабливу красу. Якщо ви все ж знехтували цією порадою, варто звернутися до майстра і виправити відтінок в більш натуральний тон.

Половинчасте фарбування

Цей варіант був так само модним, як і кислотні тони. Половинчасте фарбування виглядало досить ефектно, особливо якщо одна сторона дуже сильно відрізнялася відтінком від іншої. Якщо ви хочете яскраве забарвлення, краще вдаватися до колорування, яке дозволяє використовувати від двох і більше відтінків в більш натуральному вигляді.

Фарбування потилиці

Повним несмаком стане колір волосся, в якому потилиця забарвлена в контрастний відтінок. Раніше трендова техніка виділяла жінку з натовпу, але сьогодні такий вигляд викличе лише негативну оцінку. Можна використовувати такий вид фарбування, але тільки при наявності натуральних кольорів.

Світлі корінці і темні кінчики

Контрасти, різноманітна асиметрія і різкі переходи були дуже популярними в минулих сезонах. Також залишалося в тренді неординарне фарбування, в якому волосся нагорі було світлішим, ніж кінчики. Нестандартний вигляд зачіски викликав бурю емоцій. Зараз техніка пішла в минуле, залишивши жінкам тільки природне омбре від темного до світлого.

Для створення ідеального і стильного образу в 2021 році найкраще вибирати природні відтінки для фарбування. Причому не варто зупинятися на однотонному фарбуванні, а придивитися до стильних переходів і різноманітних рідних відтінків.

Читайте також: Трендові короткі стрижки на кучеряве волосся


Не пропустіть