Антитренди осіннього манікюру 2021: дизайн, який свідчить про несмак

Сучасні тенденції манікюру тяжіють до мінімалізму, простоти та універсальності. Нігті модних панянок – це не чисте полотно самовираження, а органічна деталь образу, яка відповідає ситуації, сезону, кольоротипу і стилю власниці. Тому дуже активні варіанти манікюр часто розпізнаються як «несучасні» і «безглузді та нещадні». Давайте подивимося, що потрібно терміново зняти зі своїх рук або, в крайньому випадку (до запису до майстра), запакувати в рукавички.

Втирка на всі нігті

Здається, улюбленому тренду любительок блиску все-таки пора на пенсію. Це дуже красиво і святково виглядає але аж надто активно. Нігті «тотал хром» сьогодні виглядають як золоті зуби: недоречна демонстрація несмаку. Сучасні тенденції пропонують використовувати дзеркальні і голографічні втиркі максимум в якості акценту на один-два пальчика, і в такому випадку міксувати їх з матовими нюдами або молочним відтінком.

Акваріумний дизайн

Безумовно, це мистецтво. Не так багато сучасних майстрів готові з ним працювати, і, напевно, ще менше клієнток – сидіти так багато годин заради краси. Сучасний манікюр набагато простіший, універсальніший і практичніший. А такі спецефекти залишимо для конкурсних робіт – в кінці кінців, одяг haute couture в житті теж не все носять.

Акрилове ліплення

А цей тренд, схоже, помер без можливості реанімації. Дико незручний та надмірно об’ємний декор навіює асоціації з ліпниною, такою популярною в дорогущих інтер’єрах божевільних 90-х. Естетика сумнівна, і висмикнутого під час миття волосся або порваних колготок вона точно не вартує.

Величезна довжина натуральних нігтів

Натуральні нігті ніколи не ростуть ідеально рівно. На певній довжині (у кожної дівчини вона своя) починаються спотворення: нігті можуть скручуватися, деформуватися гвинтом, рости вгору, убік, вниз… Частково ці проблеми можна виправити наданням форми або вибудовуванням архітектури штучним матеріалом (базою або гелем) але виглядає все одно не дуже вдало. Тут можна або прибрати довжину до естетичної, або змоделювати штучні нігті – третього не дано. А заява «нехай криві, зате натуральні» – горда декларація того, що село з дівчини так і не вивезли. На жаль.

Усе найкраще відразу

Нігті в стилі «дорого-багато» вже кілька сезонів з’являються на сторінках Інстаграму в акаунтах майстрів, які намагаються познущатися з антитрендів. Така «циганочка з виходом» може зіпсувати абсолютно будь-який образ – якщо не шкода грошей і репутації, можете перевірити самі. Стрази, втирки, блискітки, наклейки в одному манікюрі навівають не дуже приємні асоціації. Якщо наважитеся таке спробувати, остерігайтеся зграї сорок – можуть спробувати забрати вас разом з нігтями!

Читайте також: Трендовий манікюр для ділових жінок: ідеї модного дизайну 2021-2022


Не пропустіть