Анна Мазур поділилася зворушливою історією з дитинства

Відома українська ведуча програми “ТСН” Алла Мазур вирішила поділитися з фанами зворушливою історією зі свого дитинства. На особистій сторінці в Facebook вона опублікувала дитячу світлину з новорічного свята.

У дописі телеведуча написала зворушливі слова, які не залишили байдужими багатьох фанів.  Алла Мазур розповіла, що в початкових класах, напередодні новорічного ранку, їй довірили роль Снігуроньки. Вона дуже зраділа, адже завжди мріяла бути Снігуронькою на святі.

За словами ведучої, в дитинстві Алла Мазур з нетерпінням чекала зиму. Вона обожнювала новорічну атмосферу та вірила у дива. Проте, там, де жила Алла, не було магазинів з карнавальним одягом. Замовити костюм у місцевої майстрині жінка теж не встигала. За словами Мазур, її мама працювала медсестрою в лікарні, тому дуже часто залишалась на нічні чергування. Ведуча вже змирилась, що піде на новорічне свято у шкільній формі.

На наступний ранок Алла побачила готовий костюм Снігуроньки. Вона була неймовірно щаслива. Пізніше телеведуча зрозуміла, що мама цілу ніч шила одяг. Мазур зі сльозами на очах згадує цю історію. Вона вдячна їй за щасливе дитинство та здійснення дитячих мрій.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка назвала приблизну дату пологів


Не пропустіть