Ольга Сумська замилувала фанів своїм новим образом

Відома акторка та заслужена артистка України Ольга Сумська замилувала фанів своїм образом. На сторінці в Instagram вона опублікувала світлину, на якій позує в національному українському вбранні. Жінка одягнена в красиву білу вишиванку з червоною мотузкою на поясі. Доповнили образ артистки латексні штани чорного кольору та теплий пуховик.

Також Ольга Сумська накинула на себе світлу хустину з квітковим принтом. За словами співачки, зараз вона перебуває на відпочинку в Карпатах. Жінка насолоджується гірським повітрям та мальовничими місцями. Ідеально підкреслили образ Сумської красива зачіска й помада рожевого кольору.

У дописі акторка написала, що завжди поводить себе так, як є насправді. Вона дякує підписникам за всі позитивні та негативні коментарі. Також Ольга Сумська заявила, що людина не може подобатися абсолютно всім. Найголовніше – це залишатись по-справжньою щирою в будь-яких ситуаціях.

Фани відразу оцінили образ акторки. Вони написали їй велику кількість приємних слів та назвали справжньою українкою. А ще шанувальники побажали Сумській чудово відпочити та з новими силами повернутись додому.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ольга Сумская (@olgasumska)

Читайте також: Ольга Сумська показала, як прикрасила дім до Нового року


Не пропустіть