Дружина Віктора Павліка назвала приблизну дату пологів

Дружина відомого українського артиста Віктора Павліка назвала приблизну дату своїх пологів. Не так давно Катерина Реп’яхова повідомила фанам радісну новину про свою першу вагітність. На своїй сторінці в соцмережі жінка опублікувала світлину з нової фотосесії та показала маленький животик. У своїх Instagram-stories Катерина заявила, що народжувати їй в перших місяцях літа. Після того, як дружина Віктора Павліка повідомила про вагітність, фани почали писати їй багато запитань.

Також жінка зізналася, що планувала стати мамою вже давно. Перед цим разом з чоловіком вона пройшла всі необхідні обстеження та, навіть, приймала вітаміни. Проте, завагітніти з першого разу Катерині не вдалося. За словами майбутньої мами, Реп’яхова засмутилась, але, коли перестала думати про дитинку, все вийшло.

Спочатку дружина Павліка не повірила, що стане вперше мамою, проте, після здачі усіх аналізів, вагітність все-таки підтвердилась. Зіркова пара дуже щаслива, що скоро стане батьками. Фани надсилають закоханим свої привітання та чекають фото з малюком.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка повідомила, що потрапила в ДТП


Не пропустіть