Ірина Федишин разом з сім’єю відвідала різдвяний ярмарок у Львові

Відома українська артистка Ірина Федишин вирішила провести час зі своєю сім’єю та відправилася на різдвяний ярмарок у Львові. Співачка влаштувала прогулянку з коханим чоловіком й синами. Спочатку вона відвідала головну ялинку міста. За словами Ірини Федишин, вечірній Львів зачаровує своєю особливою атмосферою.

На своїй сторінці в Instagram співачка опублікувала ролик з прогулянки. Одягнена артистка в теплий костюм білого кольору та коротку шубу. Свій образ Федишин доповнила ніжним макіяжем й червоною кепкою. На відео зіркова сім’я щиро усміхається.

Також подружжя відвідало різдвяний ярмарок. Зігрівалась родина чаєм зі смачними солодощами. За словами відомої артистки, потім сім’я насолоджувалась виступом вуличних музикантів. Ірина Федишин зізналася, що обожнює таку казкову атмосферу. Сини співачки, навіть, встигли покататися на сніговій гірці та заколядувати Миколаю.

Артистка дуже задоволена прогулянкою вечірнім Львовом. Вона заявила, що потрібно частіше виходити з сім’єю на свіже повітря та проводити час разом. Фани привітали Федишин з новорічними святами, засипавши її компліментами.

Читайте також: Ірина Федишин замилувала фанів світлиною з чоловіком


Не пропустіть