Анджеліна Джолі звинуватила Бреда Пітта в домашньому насильстві над дітьми

45-річна Анджеліна Джолі має намір надати нові свідчення в суді проти колишнього чоловіка – 56-річного Бреда Пітта. Троє дітей зірок можуть розповісти про домашнє насильство.

Анджеліна і Бред подали на розлучення ще в вересні 2016 року. Після остаточного розставання екс-подружжя стало боротися за опіку над своїми дітьми. Знаменитості піклуються про шістьох спадкоємців: Шайло, Вів’єн, Нокса, Пакса, Захару і Меддокса. Пітт просить суд надати йому опіку на рівних умовах. Однак Джолі хоче отримати більше повноважень.

Найближчим часом відбудеться чергове засідання у справі про розлучення артистів. Згідно з судовими протоколами, Анджеліна подала кілька документів, з яких ясно, що вона готова і бажає надати докази домашнього насильства з боку екс-коханого.

Поряд зі свідченнями актриси є окремі відомості неповнолітніх дітей колишнього подружжя. І Бред, і Анджеліна повинні заручитися дозволом суду на участь Шайло, Нокса і Вів’єн в їх шлюборозлучному процесі. Меддокс, Захара і Пакс також можуть свідчити. Вони вже дорослі і не потребують згоди батьків.

Про те, що Пітт перебуває під слідством, стало відомо незабаром після того, як Джолі подала на розлучення. Неприємний епізод стався на борту приватного літака. Конфлікт трапився між Бредом і Меддоксом. 19-річний юнак відмовлявся спілкуватися з відомим прийомним батьком після цього. Департамент у справах дітей та сім’ї округу Лос-Анджелес ініціював розслідування, яке довело відсутність вини Пітта.

Хоча ніяких офіційних дій проти актора так і не було зроблено, свідчення все ще можуть бути озвучені в суді, оскільки Анджеліна продовжує обговорювати умови розлучення. Після довгих тяжб зіркові батьки прийшли до спільної думки щодо освіти дітей. Вони домовилися про більш «традиційний підхід» до навчання спадкоємців. Адвокати Пітта можуть розглядати нові звинувачення Джолі як спосіб в черговий раз затягнути розгляд, пише The Blast.

Нещодавно від Анджеліни захотіла з’їхати її дочка Шайло. У дівчинки тісний зв’язок з батьком. Артист очікує, що спадкоємиця буде жити з ним.

Читайте також: Анджеліна Джолі за рекордну ціну продала подарунок Бреда Пітта


Не пропустіть