Тіна Тернер пережила інсульт і попрощалася з фанатами

Легендарна американська співачка Тіна Тернер пережила важкий інсульт і вирішила попрощатися зі своїми шанувальниками. В новому документальному фільмі, який показав телеканал Sky, 81-річна артистка заявила, що останні роки життя хоче провести на самоті і не буде показуватися на публіці.

За її словами, вона до цих пір відчуває проблеми з психікою через домашнє насильство, якому піддавалася в молодості, будучи в шлюбі з музикантом Айком Тернером. Близько 8 років тому у співачки стався інсульт, в 2016 році лікарі діагностували рак кишечника. Тернер багато лікувалася, навіть пробувала гомеопатичні засоби, але стан продовжував погіршуватися. В результаті медики діагностували ще й ниркову недостатність, але нирку співачці пересадили.

Тіна Тернер є володаркою 8 премій Греммі, а за невичерпну енергію і активність шанувальники називають її королевою рок-н-ролу. Крім того, співачка входить в першу десятку кращих танцюристів світу, авторитетне видання Rolling Stone називає артистку найвидатнішою співачкою сучасності. Свою кар’єру вона починала ще за часів навчання в школі, саме тоді Тернер познайомилася з першим чоловіком.

Читайте також: Леся Нікітюк вирішила показати свій райдер


Не пропустіть