Анджеліна Джолі за рекордну ціну продала подарунок Бреда Пітта

45-річна актриса позбулася речі, яка постійно нагадувала їй про колишнього чоловіка. Анджеліна Джолі змогла поповнити свій бюджет, вигідно продавши рідкісну картину.

На Лондонському аукціоні Christie’s пустили з молотка мальовниче полотно Вінстона Черчілля «Вежі мечеті Кутубія». Марокканський пейзаж британського прем’єра придбав невідомий покупець з Бельгії за 8,3 мільйона фунтів стерлінгів. Це рекордна ціна для полотен покійного політика.

«Ми раді запропонувати таку історично значущу картину в якості головної родзинки вечірнього розпродажу сучасного британського мистецтва. Це єдина робота, написана Черчиллем під час війни. Можливо, вона є найкращою картиною Вінстона Черчілля», – зазначив Нік Орчард, глава відділу сучасного британського мистецтва Christie’s.

Черчілль написав картину після Касабланкської конференції 1943 року, на якій він і Франклін Рузвельт планували розгром нацистської Німеччини. Пізніше він подарував її президентові США на пам’ять про їх поїздці в Марракеш.

На полотні зображена мечеть XII століття на заході з гірськими пейзажами на задньому плані. На цьому ж аукціоні продали ще дві картини політика: «Сцену в Марракеші» 1935 року за 1,8 мільйона фунтів стерлінгів і «Кладовище Святого Павла» 1927 року за мільйон фунтів стерлінгів. Всі роботи купив один чоловік.

Після смерті Рузвельта в 1945 році картина перейшла до його сина Елліота, який продав її в 1950 році приватному колекціонерові. Потім полотно придбав продюсер документального фільму про Черчілля 1964 року під назвою «Кращий годинник».

Пітт і Джолі купили цю роботу в 2011 році у торговця антикваріатом з Нового Орлеана, щоб поповнити свою колекцію творів мистецтва вартістю 18 мільйонів фунтів стерлінгів. Картина зайняла гідне місце в їх резиденції Château Miraval у Франції, повідомляє Daily Mail.

Читайте також: Чоловік Насті Каменських розповів, як підтримував кохану після смерті її батька


Не пропустіть