Трендові сумки на весну 2021

Сумка присутня в гардеробі кожної жінки. Вдало підібрана модель додає образу цілісності і завершеності, тому так важливо знати про актуальні тенденції.

Кардинальних відмінностей від минулого сезону немає, але є й досить цікаві моделі.

Хобо

Актуальні моделі м’якої і жорсткої форми, будь-якого розміру. З драпіруванням або без.

Багет

Сумка багет не втрачає своєї актуальності. Вибирайте в класичній або більш трендовій незвичайній формі.

Лаконічні

Завжди хочеться чогось простого, без зайвих деталей. Тому на допомогу приходять лаконічні сумки чіткої форми. Вони впишуться абсолютно в будь-який стиль.

Яскраві

Навесні завжди хочеться якомога більше фарб. Тому варто придивитися до яскравих моделей, не бійтеся їх. Ваш образ не повинен бути яскравим, навпаки, нехай він буде нейтральним, а яскрава сумка додасть ту саму незвичайність і виділить вас з натовпу. Або ж яскрава сумка буде доповнювати ваш соковитий наряд!

Сумки з ланцюгами

Ланцюги актуальні скрізь і сумки не стали винятком. Варіантів безліч: з металу і пластика, будь-якої ширини і форми.

Елегантний тоут

Такі сумки відрізняються товстою шкірою. Ідеально підійдуть любителькам ділового стилю і добре підійдуть для походу на навчання / роботу.

Сумки на зиму 2020-2021: основні тренди сезону

Міні сумки

Дуже милі сумочки. Але не на кожен день, адже в них нічого толком не поміститься, а ось для заходу саме те, що потрібно.

Драпірування

Такі сумки чимось нагадують хобо. Форма може бути різною, драпірування активним або не дуже. Чесно сказати, модель на любителя. І чимось нагадує 80-ті.

Читайте також: Модний верхній одяг весни 2021: гід по головним трендам сезону


Не пропустіть