Алісса Мілано відверто розповіла про свою серйозну хворобу

48-річна Алісса Мілано вирішила підняти дуже важливу тему. У своїх соціальних мережах актриса поділилася з передплатниками своїм діагнозом в надії, що це допоможе в боротьбі з забобонами. Під одним з відео Аліси з’явився недоречний коментар, автор якого жартома припустив наявність біполярного розладу у актриси. «Мій діагноз – генералізований тривожний розлад з панічними атаками і складним ПТС, – відповіла Мілано, – Знаю, ви, ймовірно, мали на увазі, що це принизливо або образливо, але я так не вважаю».

Актриса додала, що її захворювання – це всього лише частина того, ким вона є. «Я приймаю ліки , – пояснила Аліса, – І не бачу в цьому нічого жахливого». Заява була тепло зустрінута передплатниками, багато з них подякували Мілано за те, що вона висвітлює такі важливі питання і бореться з чужим невіглаством.

Також Алісса підтримала зірка комедії «Повний будинок» Джоді Суітін. «Слава богу за ліки! Я так вдячна, що ви говорите про це, – написала вона, – Чому ми соромимо і тавруємо людей за психічні захворювання? Адже це так безглуздо. У деяких людей високий кров’яний тиск. У мене відстійний рівень серотоніну. Ми обидвоє приймаємо ліки. От і все”.

Читайте також: Ектор Хіменес-Браво показав світлину з коханою та розповів про свою роль у стосунках


Не пропустіть