Брітні Спірс стала найвпливовішою персоною в світі

За боротьбою Брітні Спірс за свою свободу від опіки батька стежить, без перебільшення, весь світ. Після довгоочікуваної перемоги і складання батьком своїх повноважень співачку може очікувати ще більш приголомшливий успіх в музичній індустрії, і хоч поки нових треків Брітні не випускає, вона все одно очолює рейтинги найбільших видань.

Так, в п’ятницю журнал Time оголосив, що співачка зайняла перше місце в опитуванні читачів TIME100. Їм необхідно було вибрати, хто, на їхню думку, повинен входити до щорічного списку найвпливовіших людей. Всього проголосувало 1,8 мільйона чоловік, при цьому Брітні отримала 4% (близько 72 тисяч) голосів.

«Знаменита артистка домінувала в новинному порядку в цьому році, оскільки фанатська кампанія, спрямована на припинення її 13-річної опіки все набирала обертів, і люди з усього світу закликали до звільнення Брітні. У червні Спірс вперше відкрито заговорила в суді про своє становище, стверджуючи, що вона жила в жорстоких умовах. Її судова битва за свободу оголила проблеми системи, які багато захисників прав людей з обмеженими можливостями давно хотіли реформувати», – йдеться в повідомленні журналу. Також видання зазначило величезний внесок співачки в музичну індустрію.

Відзначимо, що другого місця в рейтингу удостоїлися медпрацівники (у них 3,1% голосів), слідом за ними йдуть розробники вакцин (2,5% голосів). Четверте місце зайняла корейська група BTS (2,1%). І п’ятірку лідерів замкнула гімнастка Сімоне Байлз, у неї 2% голосів. Повний список імен найвпливовіших персон року стане доступним вже 15 вересня.

Читайте також: MamaRika розповіла, як змінились її стосунки з чоловіком після народження сина


Не пропустіть