9 модних зачісок на кожен день з покроковим виконанням для тонкого волосся

Сучасні модниці намагаються вибирати зачіски, які не викличуть занадто багато клопоту. Зазвичай жінки вважають за краще просту по оформленню та ефектну по виду зачіску – пучок. У цій статті ви побачите покрокові фото різноманітних видів стильної зачіски.

Низький пучок зі джгутами

Щоб пучок виглядав більш об’ємно, варто попередньо волосся зібрати в кілька джгутів. Їх переплітають між собою і формують гарний низький пучок.

Бічний низький пучок

За допомогою бублика для пучка і декількох шпильок можна створити оригінальний бічний пучок. Його також формують з легких джгутів. Щоб прикрасити зачіску, варто додати в неї оригінальний аксесуар.

Об’ємний низький пучок

Щоб отримати більш об’ємний пучок, жінки спочатку створюють кілька джгутів на потилиці і нижній частині. Після цього джгути дуже щільно перекручують між собою, щоб пучок здавався дуже пишним і ефектним.

Низький пучок з двох кісок

Простий повсякденний варіант зачіски можна створити за допомогою косичок. Для цього їх плетуть з обох сторін і заправляють одна під одну. Варто також випустити кілька пасом, щоб образ був милим і ніжним. Додатковий стильний аксесуар на весь пучок дозволить завершити модний образ жінки.

Об’ємний пучок, заправлений всередину

Для створення цієї зачіски не потрібно заплітати волосся. По суті, цей вид пучка має на увазі пасма заправлені всередину і зафіксовані шпилькою. Проста зачіска підійде навіть для урочистого образу жінки.

Пучок – черепашка

Для створення черепашки доведеться зробити невелике начісування, яке виступає основою зачіски. Сам пучок-черепашка формується з нижніх пасом, їх також підвертають одне під одне.

Оригінальний безладний низький пучок

Для тонкого і неслухняного волосся такий пучок стане кращим варіантом. Його легко зробити, адже головна ідея зачіски – трішки неохайний і хаотичний вигляд.

Хаотичний високий пучок

Для створення ефектного високого пучка необхідно розділити волосся на дві зони. Верхню частину волосся формують в звичайний хвіст, який потрібно оформити у вигляді пучка. Після цього нижні пасма акуратно заправляють в верхній пучок. Щоб зачіска вийшла, робіть її більш природною. Цей варіант пучка ідеально підходить найтоншому волоссю.

Ніжний пучок з хвилями і плетінням

Для створення об’ємної і красивої зачіски, яка знадобиться жінкам для романтичного образу, підійде пучок з плетінням та хвилястими локонами. Створюється він за тим же принципом, що і звичайний варіант пучка.

Представлені зачіски дозволять жінкам створювати кожного нового дня цікаві і стильні зачіски. Пучок – це найбільш універсальна і жіночна зачіска, яка підійде не тільки для роботи, але й для особливого вечора.

Читайте також: Модні техніки фарбування волосся для брюнеток: 15 трендових варіантів 2021 року


Не пропустіть