Модні техніки фарбування волосся для брюнеток: 15 трендових варіантів 2021 року

В 2021 році володарки темного волосся зможуть підібрати відтінок для модного фарбування – багата кольорова палітра дозволяє з легкістю зробити це. Далі в огляді ми розглянемо, на які відтінки варто звернути увагу в 2021 році, щоб залишатися в тренді.

Червона палітра

Особливо ​​актуальними будуть темні винні відтінки і близькі до них:

  • бордо;
  • темно-вишневі відтінки;
  • сангрія;
  • теракотові відтінки та інші.

Привабливо виглядає фарбування з яскраво вираженими бордовими відтінками або рожевими вкрапленнями і відблисками. Воно дуже цікаво виглядає на брюнетках і розкриває натуральну красу власниць темного волосся.

Карамельне фарбування

Темно-коричневі і близькі до чорного волосся відтінки чудово виглядають, якщо ваш стиліст вирішить додати до їх природного кольору карамельні, медові відтінки. Такі світлі відблиски візуально збільшують об’єм волосся і роблять його більш живим, блискучим і здоровим.

Мелірування для брюнеток

Якщо світлі відблиски вам не здаються такими привабливими, ви можете підібрати собі модний варіант тонування для темного волосся. Серед трендів 2021 року – балаяж, а також мелірування червоними, мідними відтінками. Наприклад, спробуйте тонувати волосся відтінком «червоне дерево» і подивіться, як гарно розкриється ваш натуральний колір волосся в поєднанні з цим тоном.

Шоколадне фарбування

Ваш стиліст допоможе вам підібрати ідеальний шоколадний відтінок серед наступних популярних варіантів фарбування:

  • кавові відтінки;
  • відтінок мокко;
  • гіркий шоколад;
  • відтінок еспресо.

Така багата палітра дозволяє підкреслити природну привабливість брюнеток. Шоколадні і кавові відтінки гармонійно поєднуються з кольором очей темноволосих дівчат, завдяки їм волосся не виглядає плоско або мляво.

Горіхові відтінки

Брюнетки можуть вибрати також відтінок з горіхової і грибної палітри фарбування. Такі теплі відтінки шалено пасую дівчатам з теплим кольоротипом.

Фіолетова пастель

Пурпурові та фіолетові пастельні тони – це оригінальні та незвичайні варіанти фарбування для брюнеток. Сіро-фіолетовий, бузковий, ніжно-пурпуровий перелив в темному волоссі виглядає дуже вражаюче і ефектно.

Кожен з перерахованих вище варіантів фарбування може виявитися тим самим ідеальним варіантом для вашого волосся. Не бійтеся експериментувати і шукайте свій колір разом зі своїм майстром по волоссю.

Читайте також: Тренди весни 2021: цікаві ідеї швидких зачісок, які заощадять ваш час


Не пропустіть