Як підкорити зірку: селебрітіз розповіли про якості, які цінують у жінках

Щодня в Мережі з’являється безліч статей про те, як жити, якщо ти жінка. Але що насправді приваблює чоловіків, увагу яких так хочеться звернути на себе? Про це ми запитали в артистів і телеведучих.

NIKITA LOMAKIN:

Ціную розум, мудрість жінок, які працюють над собою, живуть заради певної мети. Чим більш різнобічна дівчина, тим яскравіша вона в моїх очах. Я люблю розумних жінок, які вміло користуються своєю слабкістю. Жінка потрібна, аби надихати чоловіка, адже насправді в родині всім керує вона.

Сергій Мироненко:

Найбільше я ціную в жінках чесність. Усміхненість, відсутність фальші, масок… Чесність і щирість — це найважливіші для мене якості.

Андрій Чорновол (“Червона Рута”, М1):

Легкість і почуття гумору — це дві найголовніших якості, які я ціную в жінках. А якщо дівчина ще й добра, трохи відчайдушна, проста в спілкуванні, із живим розумом і без пафосу — вона взагалі ідеальна!

Захоплююся дівчатами, які, заходячи до приміщення,осяюють його своїми іскристими очима й усмішками. Посміхайтеся, дорогі, ви прекрасні!

Сєргєй Алєксєіч (“Найкращі кліпи тижня”, “Щоденне SHOW”, М1):

Жінки для мене — це музи, які надихають на подвиги та створення творчих шедеврів! Я ціную в них щирість, доброту, порядність і вірність. Дуже тішуся з того, що мене оточують жінки, наділені цими прекрасними якостями.


Не пропустіть