7 правил ідеального макіяжу

Кожна дівчина мріє про ідеальний зовнішній вигляд, так, щоб вразити всіх і відразу ж. Але при нанесенні макіяжу навіть один неправильний рух може зіпсувати вам настрій на цілий день. Тому вам необхідно завжди пам’ятати сім головних секретів макіяжу:

1. Щоб зберігати свіжість помади якомога довше, нанесіть попередньо на губи зволожуючий засіб. Помада, в першу чергу, через це розмазується, адже вона висушує шкіру. Обведіть акуратно контур олівцем для створення чіткого вигляду, потім нанесіть перший шар; зволожте губи серветкою і тоді вже другий шар.

2. Використовуйте для макіяжу рідкі і сухі рум’яна. Коли ви нанесли тональну основу, спочатку накладіть на вилиці рідкі рум’яна; а, припудрившись, нанесіть сухі.

3. Щоб тіні були ідеально рівними, шкіра повік повинна бути абсолютно сухою. Використовуючи сухі тіні, спочатку припудріть повіки, а потім вже нанесіть їх. Перед застосуванням рідких тіней слід використовувати тональний крем.

4. Використовуйте спеціальну щіточку для розчісування вій для того, щоб вони не злипалися від кількості туші. Нанесіть туш пензликом декількома легкими рухами.

5. Колір вашої помади має збігатися з відтінком рум’ян; вони повинні бути одного кольору, або наближені за колірною гамою. Конкретний приклад: коричневі рум’яна ні в якому разі не поєднуються з червоною помадою.

6. Експериментуйте з підбором тонального засобу на заздалегідь очищеній шкірі обличчя і шиї. Відтінок тонального повинен бути ідентичним або трохи світлішим, як колір вашої шкіри, а ось коректори мають бути на тон світліші, для того, щоб обличчя набуло більш свіжого вигляду.

7. Якщо під очима у вас утворюються темні кола, нанесіть консилер на темні ділянки шкіри дрібними крапками і розтушуйте подушечками мізинців. Головне, не «штукатурте» обличчя, не наносьте на нього занадто великий шар косметичних засобів. Це виглядає негарно і старить вас. Адже ви застосовуєте косметику, швидше за все, для того, щоб надати своєму обличчю юний квітучий вигляд без недоліків.

Керуючись цими нескладними порадами, ви завжди зможете домогтися поставленої вами мети. До того ж вам не знадобляться якісь зайві засоби, крім тієї звичайної косметики, якою ви користуєтеся щодня. Будьте прекрасні і щасливі!

Джерело ledisite.ru

Не пропустіть