6 найбільших тенденцій пальт на осінь 2019

Уже приглядаєте пальто на осінь? Чудово, тоді гортайте нижче! Адже тут ми зібрали 6 найбільших трендів пальт для осені 2019. Які моделі пальт найбільш часто миготіли на показах дизайнерів, які з них уже використовуються модницями і що є в нашому списку покупок:

Тренд No1. Кейп

Незабаром всі модні міста перетворяться в Cape-Town, тому що красиві накидки повернулися завдяки модним показам Celine, Chanel і Marc Jacobs. Почуваєш себе в цьому варіанті пальта витонченою і дуже елітарною. З точки зору кольору ви можете взяти класичний бежевий або виділитися з натовпу в червоній накидці.

Тренд No2. Довге максі пальто

До землі – це девіз багатьох пальт, тому що надлишкова довжина тепер в тренді. Пальто може доходити майже до землі. Така довжина була помічена, наприклад, у Chanel і Jil Sander. Невисокі жінки повинні триматися подалі від цієї тенденції або використовувати високі підбори.

Тренд No3. Клаптеве пальто

Печворк також являється тенденцією для пальто, яку відзначають Oscar de la Renta і Louis Vuitton. Барвисті стьобані пальта зроблять сірі вулиці яскравішими.

Тренд No4. Пальто кольору дорогоцінних каменів

Гарний бірюзовий, темно-синій (сапфіровий), яскраво-жовтий: тони дорогоцінного каменю роблять гардероб яскравим. Привабливі тони можна знайти наприклад у Max Mara, їх пальта зі штучного хутра прикрасять не один осінній образ.

Тренд No5. Пухове пальто

Товсте пухове пальто приємно зігріє нас при низькій осінній температурі. Так що холод нам не страшний!

Тренд No6. Шкіряний плащ

Такий шикарний, такий елегантний, такий крутий: тренч повинен бути виготовлений із штучної шкіри для модної осені 2019 року.

Джерело ohfashion.ru
Не пропустіть