7 кращих способів відмовити чоловікові, на думку самих чоловіків

Те, що «чоловік з Марса, жінка з Венери» ми вже знаємо, але часто забуваємо, що наші слова, які ми, дівчата, вважаємо необразливими, для протилежної статі можуть бути неприємними, такою собі червоною ганчіркою для бика!

Ми провели опитування серед знайомих чоловіків різного віку і з’ясували, як, на їхню думку, дівчата повинні відмовляти хлопцям, щоб не зачепити їх тонку душевну організацію.

1. Будьте чесною, але ввічливою.

Якщо, наприклад, потрібно відмовити залицяльникові, з яким пройшло одне побачення, але хлопець не сподобався, не потрібно губитися, відключати телефон, скидати дзвінки і ігнорувати SMS. Це прикро і якось не по-людськи. Така поведінка позначається на самооцінці чоловіків.

Краще чесно сказати, що зустріч була милою і приємною, ви добре провели час, але в процесі розмови зрозуміли, що цей чоловік може стати для вас хорошим другом і приятелем, проте не партнером, що ви цінуєте його час і хочете бути чесною з ним. Чоловік все зрозуміє, адже ви теж могли йому не сподобатися, це нормально!

2. Давайте конкретні відповіді, а не відмазки.

Фрази «Та щось я, напевно, не знаю, не дуже розумію, що нас чекає …» або «Я поки не готова до серйозних стосунків» чоловіки часто сприймають як легке кокетство, флірт і бажання спонукати чоловіка вмовляти дівчину ще. Якщо ви не хочете давати ніяких надій на спілкування / зустрічі / стосунки – говоріть відразу «Ні!». Без натяків. Чоловіки їх не розуміють.

А щоб відмова не пролунала прикро, додайте аргументів: «Я б з радістю продовжила знайомство, ви дуже цікава людина, але я заміжня, ви запізнилися!», «Спасибі за комплімент, але я відмовлюся, мені зовсім не до стосунків та романів», «Ціную вашу симпатію, але крім спілкування я нічого вам не можу запропонувати» і так далі, в залежності від ситуації.

3. Відмова від знайомства в соцмережах.

Знайомства в соцмережах зараз популярніші, ніж знайомства вживу. Віртуальне спілкування витісняє реальне, але і в інтернет-світі бувають ситуації, коли потрібно відмовити чоловікові в спілкуванні, проте незрозуміло, як це зробити. Ігнорувати – найпростіше. Але, на думку сильної статі, краще дати шанс спілкуванню: воно ж ні до чого не зобов’язує! Може, хлопець не красень, зате зачарує вас в діалозі і ви дізнаєтесь, який він розумний чоловік і яке класне у нього почуття гумору.

Якщо ви не хочете навіть починати спілкування, то краще відповісти: «Вибачте, впевнена, ви чудовий хлопець і співрозмовник, але у мене немає часу на нові знайомства і стосунки». Якщо спілкування відбулося і чоловік запрошує вас на побачення, але ви цього не хочете, скажіть чесно, що вас влаштовують приятельські ноти і як можливий коханий цей хлопець вас не зацікавив.

4. Не обіцяйте того, чого не зробите.

У своїй відмові викресліть такі фрази, як: «не сьогодні», «наступного тижня, швидше за все», «можливо, на вихідних …» за умови, що ви маєте намір не прийти на зустріч, не відповісти на дзвінок і знаєте про це заздалегідь, але просто даєте неправдиву надію. В очах чоловіка ви просто будете брехункою, яка розкидається словами тоді, коли можна було сказати правду. Тому ні за яких умов не говоріть гучних багатообіцяючих фраз. Якщо і палити мости, то всі і разом!

5. Відмова від залицянь приятеля.

Щоб не розтоптати чоловічу гідність, обміркуй кожне своє слово при відмові від переходу з дружніх стосунків у кохання. В жодному разі не потрібно його шкодувати, дивитися очима котика зі «Шрека» і сюсюкатися. Зрештою, ви своєю відмовою не руку бідоласі ампутувати зібралися! Скажіть просто: «Мені подобається з тобою дружити! Не знаю такого хлопця, з ким мені було б так легко і приємно, як з тобою. Але стосунків у нас не буде. Ти ж знаєш, мені подобається інший типаж чоловіків!» Ось і все!

6. Не переходьте на особисте і не грубіяньте.

Відмова – це і так серйозний удар по самолюбству чоловіка. Будьте милосердні, не збільшуйте її грубістю, образами і ні в якому разі не переходьте на особисте. Не треба розповідати, що ви не можете бути разом, тому що у хлопця з’являється лисина, а для вас це взагалі фу, що він багато їсть, немодно одягається, дивно поводиться, погано пахне і так далі. Вказувати на недоліки – найгірша з відмов. Краще перерахуйте хороші якості хлопця і похваліть його за сміливість, а потім вже скажіть м’яко і ввічливо, що не бачите його своїм партнером.

7. Достойно відмовтеся від залицянь на роботі.

«Я не хочу» можна сказати не одним десятком способів: від грубого до мовчазного. Але в ситуації на роботі, краще все ж не використовувати ні грубість, ні мовчання. Якщо чоловік – колега по роботі – проявив увагу, але вона вам не потрібна, намагайтеся не робити з цього драму. Без свідків, тет-а-тет, поясніть залицяльникові, що на роботі ви не будете заводити стосунки і це ваша принципова позиція. І, звичайно, не робіть цю ситуацію надбанням громадськості: колегам ні до чого знати подробиці, адже відмова від дівчини – не те, чим пишається чоловік.

Джерело wday

Не пропустіть