Біль у попереку: чому таблетки і мазі більше не допомагають?

Біль у попереку заважає нахилитися, зав’язати шнурки і навіть ходити. Вчені давно намагаються знайти засіб, який допоможе, але поки що безуспішно. Чому так?

Зігріваючі мазі є відволікаючим чинником і тільки на деякий час полегшують симптоми. Ще менше користі від таблеток. Диклофенак і парацетамол, які ми зазвичай призначаємо собі самі, найчастіше лише пом’якшують симптоми. Медикаменти, які зараз дуже часто приписують лікарі, так звані, хондропротектори стануть у пригоді тим, хто вірить в казку. Якщо говорити про “вправлення хребців”, то вони ненадовго приносять полегшення і через невеликий проміжок часу біль і скутість повертаються.

Як же впоратися з цією недугою? Найдієвіший спосіб – фізичні вправи. Захворювання помолодшало завдяки зменшенню загального фізичного навантаження сучасної людини. Сидячий спосіб життя послабив м’язи спини. Щоб повернути колишню легкість і гнучкість треба почати рухатися. Потягування, нахили та інші вправи в цьому незамінні.

Але важливо знати міру і не перестаратися. Інакше можна домогтися зворотного результату. Зверніться до грамотного фахівця з лікувальної фізкультури, який поверне вашій спині здоров’я.

Джерело 7mednews
Не пропустіть