5 типів фарбувань, які вийшли з моди – ось чим їх можна замінити

Колись ми всі були в захваті від мелірування, але сьогодні воно (у всякому разі в класичному варіанті) виглядає дивно і недоречно. Ось ще п’ять фарбувань, які вийшли з моди.

Омбре / сомбра

Свого часу саме омбре з його переходом кольору приблизно від середини довжини волосся революційно витіснило мелірування. Але зараз помітна межа виглядає не модною, а скоріше звичайною. Так що, якщо ви хочете слідувати трендам, зверніть увагу на сомбру – теж не найновішу, але до сих пір актуальну техніку фарбування, що імітує вигорілі пасма. До речі, якщо і хочеться, і колеться бути блондинкою, попросіть майстра висвітлити пасма ще й біля обличчя.

Кольорове забарвлення / приховане фарбування

Різнобарвне фарбування – тренд минулого і навіть позаминулого сезону. Сьогодні в такому самовираженні немає нічого дивного, так що навіть компанії з дрес-кодом (нехай, справедливості заради, не найстрогішим) дозволяють співробітникам фарбувати волосся в яскраві кольори. Але, як відбувається з будь-якою помітною б’юті-тенденцією,веселка в волоссі в один момент всім приїлася. Однак якщо ви все ще хочете її зробити, зверніть увагу на інтригуюче приховане фарбування.

Сталевий / попелясто-русявий

Волосся сталевого кольору завжди привертає до себе увагу і виглядає дуже інстаграмно. Можливо, саме тому його так люблять красуні з тисячами передплатників. Але проблема в тому, що такі відтінки стають все менш модними і роблять з вас дівчину so last season. Так що, якщо це не привід приховати нудну сивину (тут сірий можна залишити, правда, вибирайте трохи світліші варіанти з ефектом anti-age), робіть ставку на нанатуральний попелясто-русявий, який виглядає дуже дорого.

Фарбування в один колір / пасма і відблиски

Переходи відтінків, окремі пасма, відблиски і навіть елементарне тонування зроблять вашу зачіску більш живою і природною. Тоді як одноколірні фарбування, будьте впевнені, перетворять її в щось плоске і лялькове. Переживаєте, що самі не зможете впоратися, а в салон іти – просто не вистачає часу? Пожвавити відтінок можна за допомогою спеціального засобу для легкого освітлення пасм (наприклад, спрею від Lee Stafford ).

Тільки будьте уважними: не переборщіть з продуктом, щоб не пересушити локони, і використовуйте його тільки один раз (і тільки на світле волосся, тому що на темному він дасть жовтизну). А якщо пасма все ж стали сухими, виправити ситуацію допоможуть відновлюючі засоби з протеїнами.

Медовий блонд / рожеве золото

Спочатку ми всі сходили з розуму через холодний блонд, а потім йому на зміну прийшов медовий блонд. Але, просто зараз і відтінки меду повинні відійти в сторону, тому що наймоднішим фарбуванням для блондинок став колір рожевого золота. Майте на увазі: краще, якщо відразу після фарбування колір вийде насиченим – протягом кількох днів він змиється, але так ви зможете довше насолоджуватися рожевим відтінком волосся.

А взагалі все це – лише рекомендації. Тому що ідеальним в кінцевому підсумку може стати будь-який відтінок, який вас прикрашає. І не соромтеся радитися з майстром, задаючи йому питання по догляду за волоссям після фарбування. Як показує практика, правильний режим теж робить зачіску в рази моднішою.

Читайте також: Найактуальніші стрижки осені 2020 на середню довжину: кращі ідеї і їх втілення


Не пропустіть