Найактуальніші стрижки осені 2020 на середню довжину: кращі ідеї і їх втілення

В стильному образі важлива кожна деталь. І стрижці відводиться не остання роль, будь-який модний імідж передбачає добре підстрижене і укладене волосся. Сучасні дівчата при перегляді показів високої моди, звертають увагу не тільки на новинки одягу, але й на зачіски моделей. Адже завдяки їм з’являються тренди на майбутній сезон. 

До популярних стрижок осені 2020 відносяться:

Стрижки в ретро-стилі

Мода йде по спіралі і сьогодні з тріумфом повертаються давно забуті стрижки. Дуже затребувані моделі 20 – 40-вих років минулого століття. Варіації цих зачісок внесуть вишуканість і витонченість в образ. Хороший перукар допоможе виглядати не гірше зірок Голлівуду тих років.

Боб-каре

Це визнане поєднання двох красивих і оригінальних стрижок. Боб-каре універсальний, його можна підібрати до будь-якої форми обличчя і типу волосся. Найбільш популярні варіанти з прямим або косим чубчиком, асиметрією або рваними пасмами. Доповнити образ можна модним фарбуванням, наближеним до натуральних відтінків.

Гаврош

Цікавий і нетривіальний варіант на середнє волосся. Чудово гаврош буде виглядати на дівчатах, у яких витончена, тонка шия і високі вилиці. Ця екстравагантна зачіска вносить нотки пустощів і молодості. Завдяки технології стрижки можна отримати гарний об’єм біля верхівки, і красиво обіграні скроні. Приємною перевагою зачіски є легкість і простота догляду.

Каре

Уже багато років каре не поступається своїми позиціями в модному світі. Його носили і історичні особистості, і зірки світового масштабу. І по праву цю стрижку можна назвати втіленням класики та елегантності. Але крім традиційного каре, є багато варіацій на тему цієї зачіски.

Неймовірно стильно виглядає каре на подовженому волоссі, рване каре додасть зухвалості, пікантно будуть виглядати варіанти з асиметричним чубчиком. Не варто забувати про каре на ніжці, при якому акцент зміщується на потилицю.

Ви зможете підібрати кращу для вас зачіску, яка буде підкреслювати сильні сторони і приховувати недоліки. Довірте своє волосся в руки професійного майстра, і вам доведеться тільки підтримувати стрижку в порядку і насолоджуватися відмінним результатом.

Читайте також: Трендове фарбування осені 2020! Тобі точно захочеться змінити імідж


Не пропустіть