Трендове фарбування осені 2020! Тобі точно захочеться змінити імідж

Хочете змінити імідж? Що ж, осінь – це чудовий час для змін! Ви можете поміняти зачіску, змінити стрижку або наважитися на більш серйозні зміни і записатися на фарбування волосся. Але якщо фарбуватися, то фарбуватися в щось новеньке і трендове! Про це ми і поговоримо.

Ефект вигорілого волосся

Це ідеальний варіант для тих, хто не готовий змінитися кардинально і хоче почати з чогось ніжного. Так як через карантин не всім вдалося побувати на морі, де волосся могло вигоріти природним шляхом, то можна звернутися за таким ефектом в салон краси. Майстер підбере техніку саме для вашого волосся: баллаяж, начісування або airtouch, який користується в цьому сезоні популярністю.

Кольорове тонування

Мода на кольорове фарбування повертається. Трендом стали саме пастельні тони. Таке легке фарбування не псує волосся і швидко змивається. Тому якщо ви хочете спробувати на собі незвичайний образ, але не готові на щось яскраве, це ваш варіант!

Блонд

Здається, блонд ніколи не виходив з моди, хіба що змінювалися його відтінки. Якщо раніше всі хотіли перефарбуватися в сіро-фіолетовий, димчастий відтінок, то зараз стилісти рекомендують перейти на теплі відтінки блонду.

Читайте також: Трендові стрижки 2020 року


Не пропустіть