5 швидких зачісок для тих, хто вічно зайнятий

Кожен ранок у жінок починається з нанесення макіяжу і створення красивої зачіски, яка здатна підкреслити всі переваги. Але часом житті трапляються такі ситуації, коли абсолютно немає часу, щоб зробити собі гарну зачіску.

В даний час в світі існує величезна кількість зачісок для тих панянок, у яких катастрофічно не вистачає на це часу. Зробити їх можна абсолютно в будь-якому місці, навіть по дорозі на роботу або навчання. Сьогодні ми розглянемо декілька варіантів подібних зачісок, які будуть справжнім порятунком для всіх дівчат і жінок. Адже мало кому хочеться постійно ходити з розпущеним волоссям, кіскою або простим хвостиком. Дані зачіски підійдуть навіть дівчатам, у яких від природи дуже тонке і слабке волосся.

Незвичайна “мальвінка”

Щоб зробити зачіску об’ємнішою, достатньо розділити чубок на 3 частини і обернути однієї бічною. Щоб надати зачісці трішки недбалості, можна витягнути кілька окремих пасом.

незвичайна мальвінка

Бантик з розпущеним волоссям

Зберіть волосся на маківці. Після цього необхідно зробити петлю, залишаючи всередині великий простір. Обов’язково залиште кінчики від хвоста. Саму петлю необхідно розділити на дві половинки, тим самим формуючи сам бантик. З решти хвостиків сформуйте середину банта, заправивши хвости під гумку.

бантик з розпущеним волоссям

Щоб бант краще тримався, скористайтеся лаком для волосся.

Елегантний пучок

Зберіть волосся в хвіст і протягніть кінчик хвоста в середину. Зафіксуйте кінчики волосся невидимками.

елегантний пучок

Зав’язаний набік хвіст-вузол

Необхідно зібрати волосся набік і розділити з навпіл. Після цього зробіть на кожному пасмі по вузлу і закріпіть все гумкою для волосся. Вузлики потрібно затягнути, а волосся, що залишилося – заховати.

зав'язаний набік хвіст-вузол

Читайте також: 10 простих, але одночасно розкішних зачісок для короткого волосся

Пучок з двох кісок

Досить універсальний варіант зачіски, який підійде під будь-який стиль одягу. Крім цього, з такою зачіскою можна ходити на будь-які заходи, побачення, на роботу. Щоб виконати таку зачіску, необхідно розділити волосся на два пасма, і заплести косички. Після цього, косички необхідно підняти нагору і скрутити в акуратний пучок.

пучок з двох кісок

Зачіски, які ми сьогодні з вами розглянули, є дуже простими, і зробити їх може абсолютно кожна дівчина. Довжина волосся може бути будь-якою. Але найголовнішим при створенні зачіски – не відчувати дискомфорту.


Не пропустіть