10 простих, але одночасно розкішних зачісок для короткого волосся

Помилково вважати, що з коротким волоссям не можна робити зачіски. У цій статті ми зібрали найпростіші, але одночасно розкішні зачіски, які підійдуть як для повсякденного використання, так і для урочистих заходів.

простий хвостик на хвилястому волоссі

Простий хвостик може надати зачісці додаткового шарму. Найголовніше при створенні таких зачісок – не стягувати волосся. Хаотично зібрані локони виглядають набагато привабливіше, і в стилі модних трендів.

хвостик для короткого волосся

Для короткого волосся хустка або інший варіант пов’язки дозволить підкреслити витонченість образу. Стильну зачіску можна створити за допомогою хустки, зав’язаної навколо голови, а волосся завити в легенькі локони. Ідеальний жіночний і ніжний образ буде готовий.

хустка на короткому волоссі

Навіть на короткому волоссі можна зробити елегантний пучок. Низький пучок з хаотично зібраними локонами і випущеними спереду пасмами виглядає дуже модно. Така зачіска стане в нагоді для повсякденного або ділового образу.

пучок на короткому волоссі

У коротких стрижках можна використовувати різні види плетіння. Косичка збоку або зверху виглядає дуже привабливо. Зібране волосся дозволить відчувати себе комфортно, а елегантна деталь закінчить образ сучасної модниці.

плетіння на коротке волосся

У коротких стрижках не тільки можна робити стильні зачіски, але й потрібно. Образ жінки, у якої красиво і модно зібране волосся будь-якої довжини буде набагато привабливішим і розкішнішим.


Не пропустіть