5 помилок в догляді, через які випадають вії

Як і волосся на голові, вії регулярно оновлюються. В середньому ми втрачаємо 3-5 вій на добу, а на їх місці з’являються нові. Однак, через ряд причин випадання вій може відбуватися активніше, ніж ріст нових: через певний час вони можуть помітно зріднути і втратити природний вигин. Чому це може відбуватися і як з цим боротися, читайте в нашому матеріалі.

Ви використовуєте щипці для завивки. Драматичний вигин вій – це красиво але, якщо від природи вони прямі, не варто щодня завивати їх штучно – залиште цей трюк для важливого виходу. Будь-які щипці (навіть професійні) пошкоджують структуру волосся і змушують ваші вії ламатися і посилено випадати. Краще мати густі прямі вії, ніж залишитися зовсім без них.

Ви неправильно вибираєте косметику. Ті засоби, які ви використовуєте для макіяжу очей і для його зняття, мають величезний вплив на стан ваших вій. В першу чергу це стосується туші. Фахівці не рекомендують використовувати водостійку туш в повсякденному макіяжі – вона ускладнює вії і погано змивається. Вибирайте м’які засоби для зняття макіяжу: такі як міцелярна вода або молочко. Якщо засіб викликає свербіж і роздратування, необхідно його поміняти, якщо ви хочете зберегти здоров’я очей і густоту вій.

Ви часто трете очі. Нехай і мимоволі, але за статистикою ми чіпаємо свої очі від 12 до 20 разів на годину. Це не тільки загрожує потраплянням мікробів на слизову оболонку ока, а й ушкодженням волосяних фолікул вій. Якщо вію висмикнути з фолікули раніше, ніж вона б випала природним чином, є ймовірність, що нова на її місці вже не виросте.

Ви неправильно нарощуєте вії. Нарощування вій – хороша процедура, якщо вона виконується правильно, а результат виглядає природно. Занадто густі ненатуральні вії – це не тільки моветон, а й серйозна загроза здоров’ю ваших власних. Штучні волоски сильно обтяжують вії і збільшують навантаження на фолікули, що призводить до їх пошкодження.

Ви намагаєтеся зняти нарощені вії самостійно. Так, так значно простіше, але робити цього ні в якому разі не можна. У кращому випадку, у вас нічого не вийде і вії просто будуть виглядати неохайно, а в гіршому – ви пошкодите фолікули, а це вже ризик втратити красиві густі вії назавжди.

Читайте також: Що робити, якщо у вас сильно випадає волосся


Не пропустіть