5 неочевидних проблем, які вирішує масаж обличчя

Вивчіть цей список, перш ніж записуватися на ін’єкції і пластику – іноді масаж працює краще за ботокс і скальпель.

Неінвазивна косметологія переживає бум популярності. Якщо раніше масаж був просто профілактикою, зараз його призначають замість підтяжки обличчя і найкрутіших ін’єкцій.  У цій статті ми розповімо, чому варто спробувати масаж обличчя і які проблеми він вирішує.

Набряки

Якщо ви вранці прокидаєтеся з мішками під очима, а будь-яке недосипання відбивається на вашому обличчі набряками – масаж ваш варіант. Тут є два шляхи: записатися в салон на ручний масаж або провести його вдома за допомогою спеціальних гаджетів. В обох випадках масаж проводиться по лімфодренажних лініях і виводить зайву рідину з організму. Якщо ви робите його самостійно, приділіть 15 хвилин в день, проводячи краєм долоні або роллером по вилицях, під очима і по поверхні шиї. Але тут важлива регулярність і якщо ви не вірите в свій відповідальний підхід, краще запишіться до масажиста – він швидше прибере припухлість, а вам залишиться тільки підтримувати результат.

Спазми в щелепі

Якщо ви уві сні сильно стискаєте зуби, скрипите ними і прокидаєтеся з болем в щелепі, швидше за все, у вас бруксизм. Він викликається напругою жувальних м’язів, які скорочуються через стрес і втому. Правильний масаж обличчя допомагає розслабити м’язи щелепи і впливає на центральну нервову систему, заспокоюючи і балансуючи її. Зробити самостійно такий масаж складно – м’язи досить глибоко і потрібно вміти правильно на них натискати. Але всього кілька сеансів у фахівця повернуть вам легкість і врятують ваші зуби і емаль від травм.

Тьмяний колір обличчя

Якщо шкіра обличчя стала сірою і втратила сяйво, масаж допоможе крутіше, ніж біоревіталізція. Фішка в тому, що під час масажу до шкіри приливає кров, яка доставляє до лиця всі необхідні вітаміни і мікроелементи. Правда тут важливо масажувати не тільки шкіру обличчя, але й шийно-комірцеву зону. Саме затискачі в шиї заважають транспортуванню корисних речовин і викликають передчасне старіння.

Глибокі зморшки

Якщо у вас досить глибокі зморшки – шліфування і пілінги не допоможуть. Проблема тут не на поверхні, а набагато глибше – в м’язах. Наша шкіра як папір, чим частіше ви його складаєте, тим помітнішим і сильнішим стає залом. І щоб її хоч трохи вирівняти, доводиться сильно розгладжувати руками. Спеціаліст під час масажу вручну опрацьовує найглибші шари, розслаблює м’язи і буквально розгладжує кожен шар шкіри. Навіть ботокс не дає такого ефекту, тому що він блокує певні м’язи, але не розгладжує їх і результату вистачає максимум на півроку.

Нечіткий контур обличчя

З віком обличчя починає втрачати чіткий овал, а шкіра провисати. Це пов’язано і з втратою тонусу і з зайвим набряком. Поєднання апаратного і ручного масажу швидко запускає вироблення колагену і еластину. Мімічні м’язи, які одним кінцем вплітаються в шкіру, після опрацювання знаходять норматонус – натягуються подібно струнам і за собою підтягують шкіру. А ще, іноді те, що ми вважаємо брилем – просто набряк. Достатньо вивести зайву воду, як зникають провисання і навіть друге підборіддя.

Читайте також: Особливості догляду за волоссям влітку: 8 важливих правил


Не пропустіть