8 звичок, які заважають скинути останні зайві кілограми із запланованих

Втрата ваги – нелегкий подвиг. Але що робити, якщо ви начебто скинули вже доволі багато, до мети зашилося лише декілька кіло, а вони ніяк не зникають? Перегляньте свої звички – деякі з них лише здаються корисними.

Отже, ви вже пройшли майже весь курс схуднення. Змінили харчування, займаєтесь спортом, просто багато ходите. Але щось парочка кілограмів, що залишилася, не поспішає зникати. Що ви робите ти не так? Ми зараз розповімо.

Не практикуєте інтервальні тренування

Просто активні кардіотренування на фіналі дистанції вже можуть не приносити потрібної користі. Спробуйте високоінтенсивні інтервальні комплекси. Вони, як правило, короткі, але при цьому потрібно докладати максимальних зусиль – від таких метаболізм прискорюється, калорій і жиру спалюється відразу більше.

Вживаєте спортивні напої

Насправді, такі напої – часто лише порожні калорії і ніякої користі. У деяких ще може бути багато цукру. Подібні напої можуть підійти хіба що спортсменам, які займаються довше години – і то в помірних кількостях. Якщо ваші заняття фітнесом тривають до години, вас виручить звичайна вода.

Їжте протеїнові батончики

Деякі з них, здавалося б, корисні для здоров’я, можуть містити близько пари сотень калорій і 18 г жиру. А ми їмо їх після тренувань. Який вже тут дефіцит калорій? Замість батончика пошукайте закуски, які містять білок (для м’язів) і корисні вуглеводи (для поповнення енергії).

Економите на сні

Хороший, достатній сон – шлях до краси і до стрункої фігури. Брак сну, згідно з дослідженнями, стримулює нас до бездумних перекусів, а ще робить нас менш продуктивними на тренуваннях – адже втомлені ви навряд чи зможете займатися в повну силу.

Обов’язково потрібно спати 7-9 годин на добу – це реально стимулює відхід ваги.

Пропускаєте прийоми їжі

Пропуск їжі (і особливо перекусів) комусь здається правильним способом скинути вагу, але, на жаль, це майже завжди призводить до зворотних результатів. Паузи між їжею ведуть до того, що метаболізм сповільнюється (так організм готується до чергової паузи, адже йому потрібна енергія для існування). Перекушувати можна через 3 години після основного прийому їжі, а через 2 після перекусу можна знову харчуватися повноцінно. І ще не забувайте заправитися протягом 30 хвилин після тренування.

Не їсте після тренування

Це дуже важливо. Ніхто не закликає до повноцінного прийняття їжі, але перекус після занять – обов’язковий. Якщо його пропущено, це в рази збільшує ризик переїдання пізніше протягом дня.

П’єте мало води

Вода – найдоступніший спосіб худнути. Її достатня кількість прискорює метаболізм і пригнічує голод. Якщо відчуваєте приступ голоду, спробуйте випити склянку води, щоб пом’якшити його. Навіть якщо їсти все одно буде хотітися, ви з’їсте менше.

Стрес

Стрес – вірний шлях до зупинки зменшення ваги. Він, як мінімум, загрожує зривами на що-небудь шкідливе. хоча заняття спортом зазвичай допомагають зняти стрес, виробляючи гормони радості. Але, якщо це не діє, спробуйте медитації та інші техніки розслаблення. І точно не стрес з приводу ваги. Ви ж уже майже досягли мети і з фінальної парою кілограмів теж впораєтесь!


Не пропустіть