5 головних трендів у фарбуванні волосся 2021

Якщо думка про зміни образу вас не залишає — терміново хочеться змінити колір волосся або зробити нову стрижку, — не поспішайте, краще спершу дізнайтеся про найактуальніші тренди у фарбуванні волосся 2021, які ми підготували для вас. П’ять головних трендів сезону = п’ять ідей нового образу, так? Вибирайте той, який сподобався найбільше та діліться з подругами.

Dirty blonde

З появою тренду на фарбування у стилі «брудний блонд» у жінок поступово змінюється уявлення про класичне освітлення волосся: сьогодні блондинки прагнуть додати образу легкої недбалості, зробити фарбування природнішим.

Dirty Blonde – фарбування волосся в блонд з вкрапленням легких теплих суміжних тонів: при цьому насиченість і глибина кольору в прикореневій зоні зберігається незмінною. Таке фарбування чудово підійде жінкам з темним кольором волосся, які обожнюють блонд і хочуть вирішити проблему корінців, що відростають.

Кольорові пасма біля обличчя

Фарбування передніх пасм біля обличчя — один із головних трендів останніх кількох років. Стилісти цінують його за ефектність і контрастність: кольорові пасма біля обличчя чудово гармонують із натуральним кольором волосся. Крім того, такий б’юті-прийом — чудовий варіант для тих дівчат, які мріють змінити колір волосся але все ніяк не наважуються та мучаться над питанням, чи підійде їм обраний відтінок чи ні.

Головне, що таке забарвлення під силу повторити будь-якій жінці без навичок стиліста в домашніх умовах. Однак потрібно враховувати, що перед фарбуванням пасма слід заздалегідь освітлити, щоб новий колір був якомога яскравішим і насиченим. Не забувайте дотримуватися техніки безпеки під час процедури: щоб акуратно і якісно освітлити волосся, необхідно ізолювати пасма, які потрібно пофарбувати, від інших за допомогою фольги, інакше сусідні локони можуть освітлитись плямами.

Брондування

Ще одна популярна техніка фарбування волосся. Вона відрізняється тим, що за її допомогою ви можете створити на локонах ефект м’яких кольорових переходів шляхом фарбування окремих пасм по всій довжині. Для брондування використовуються більш щадні фарби в порівнянні з меліруванням, яке передбачає повноцінне фарбування пасм.

Головний принцип брондування – мінімум розмаїття, більше плавних переходів.

Брондування надає волоссю об’єму та щільності, додає динаміки кольору. З цією технікою фарбування можна легко відростити свій природний колір, а також без зусиль створити ефект волосся, що вигоріло, що також модно в нинішньому сезоні.

Dip-dye

Dip-dye – новий спосіб фарбування але вже досить популярний серед стилістів та відомих артистів. Ця техніка виходить за рамки звичайного тонування волосся: дівчина з dip-dye hair виглядає так, ніби вона щойно занурила своє волосся в банку з фарбою. Працюючи в цій незвичайній техніці, ви можете використовувати всі кольори веселки: від кислотних відтінків до природних тонів. Контраст між основною масою волосся та кінчиками може бути яскравим, або ледь помітним. Забарвлення dip-dye сподобається сміливим жінкам, які здатні кинути виклик суспільству, не бояться критики з боку оточуючих.

Краунлайтс

Одним із наймодніших підвидів мелірування вважається краунлайтс («crown lights hair»). Зазвичай для нього стилісти вибирають яскравий відтінок фарби – наприклад, фіолетовий, синій або червоний, – і фарбують ним усю прикореневу зону волосся. Далі пасма забарвлюють у світліший відтінок. У результаті ви стаєте володарем досить епатажного кольору волосся, яке складно з чимось сплутати. Щоб колір вимивався поступово, володарці краунлайтса слід регулярно тонувати волосся, щоб додатково підтримувати яскравість фарби.

Читайте також: Модні стрижки для кучерявого волосся на осінь 2021, які додадуть об’єму та текстури


Не пропустіть