«Він дуже агресивний»: нові подробиці відносин Кім Кардаш’ян та Піта Девідсона

Один із друзів Кім Кардаш’ян поділився з DailyMail.com інсайдерською інформацією про природу стосунків теледіви з телеведучим шоу Saturday Night Live Пітом Девідсоном. За його словами, бизькі Кардаш’ян досі шоковані новим романом Кім.

Інсайдер зазначив, що Піт «дуже агресивний» із коханою, часто «висловлює на її адресу брудні жарти, обіймає за талію, робить компліменти її сідницям і гладить її волосся».

«Він дуже сексуальний. Він ясно дає зрозуміти, що вона йому подобається, – сказав друг Кім Кардаш’ян у розмові з журналістами. – Коли Піт поруч, ніхто інший не може наблизитись до неї. І їй, здається, страшенно лестить така увага».

Девідсон, як зазначає інсайдер, дуже кумедний хлопець і підтримує легкий настрій у компанії друзів Кім смішними анекдотами. «Приємно бачити її щасливою», – каже приятель Кардаш’ян, наголошуючи, що Піт суттєво виграє  в порівнянні із замкнутим та серйозним Каньє Вестом.

«Каньє – геніальний і добрий хлопець але він не жартував за столом і не змушував усіх довкола сміятися, як Піт. І в цьому не можна його звинувачувати, адже він не професійний комік. Але так, очевидно, що всім подобається кумедна атмосфера, яку створює Девідсон», – наводить DailyMail.com цитату джерела.

Також у своїй промові друг Кардаш’ян звернув увагу на суттєву різницю у віці між закоханими. Кім щойно виповнився 41 рік, а Піту – 27. «Не думаю, що вона серйозно ставиться до такого молодого хлопця», – підсумував інсайдер, не виключивши при цьому можливості, що Кардаш’ян все ж таки зав’яже з Девідсоном тривалі стосунки.

Читайте також: Максим Чмерковський показав дружину-красуню та побував у рідному місті


Не пропустіть