Максим Чмерковський показав дружину-красуню та побував у рідному місті

Суддя проєкту “Танці з зірками” Максим Чмерковський зізнався, що вперше за 10 років приїхав до рідної Одеси. Подробицями чоловік поділився у програмі “Життя відомих людей”.

За словами зірки, ввесь свій час він приділяє кар’єрі й танцям. Через щільний графік Максим Чмерковський не мав можливості побувати у рідному місті.

Він зізнався, що із самого дитинства мав дуже щільний графік, адже ходив на танці та відвідував усілякі гуртки. Саме завдяки танцям чоловік познайомився зі своєю коханою дружиною. Наразі сім’я хореографа живе в Лос-Анджелесі. Разом з коханою він виховує сина, якого звати Шай.

Коли Максим Чмерковський перебуває на гастролях, то дуже сумує за своєї сім’єю. Батьки зірки теж живуть від нього далеко, а саме у Нью-Йорку. Проте, Новий рік чоловік завжди старається зустрічати в родинному колі. За словами танцюриста, він дуже радий, що побував у рідній Одесі.

Максим Чмерковський зізнався, що йому хотілося б частіше відвідувати рідні місця, які чоловік часто пригадує. Дитинство зірки пройшло саме в Одесі. Тому з цим містом в нього пов’язано дуже багато приємних спогадів.

Читайте також: Леся Нікітюк відправилась в рідне село та показала хату, в якій виросла


Не пропустіть