5 головних модних відтінків манікюру 2024 року: кольори, які сподобаються Дракону

Як ви вже, напевно, знаєте, наступний рік стане роком Зеленого Дерев’яного Дракона. Якщо ви дотримуєтеся традицій та прикмет, то вам варто звернути увагу на ці сприятливі відтінки, які стануть головними у 2024 році. Звісно, офіційно рік дракона розпочнеться лише 10 лютого. Однак багато хто вже зараз починає задумуватися про те, як правильно задобрити грізну тварину, щоб у наступному році було якомога більше щастя та удачі.

Зелені відтінки на рік Дракона

Взагалі вважається, що головні кольори року дракона – золотий та червоний. Однак наступного року все ж таки варто робити вибір на користь зеленого кольору. Справа в тому, що в Китаї окрім тварин-талісманів, кожному року належить своя стихія, яка править два роки: Вогню, Води, Землі, Дерева чи Металу.

Цей рік і 2022 були під впливом стихії Води, а наступний і 2025 будуть під впливом деревної стихії, яку уособлює зелений колір.

Експерти рекомендують придивлятися до різноманітності зелених відтінків, а також поєднувати їх із сіруватими та сріблястими підтонами, оскільки вони не лише схожі на луску дракона, а й вважаються вдалими відтінками 2024 року.

Червоні відтінки у 2024 році

Крім того, що цей колір є одним з найважливіших у наступному році Дракона, він також має особливу роль у східній філософії. У Китаї на Новий рік люди прикрашають будинок червоними атрибутами новорічної ночі та одягають одяг у червоних відтінках. Згідно з китайськими традиціями, цей колір притягує удачу і відлякує нечисту силу.

Срібний та золотий колір у році Дракона

Відповідно до східної філософії Дракон відповідає за достаток і багатство. Ця тварина посідає чільне місце у китайських традиціях і є головним символом цієї країни. Саме Золотий Дракон красується на емблемі імператорської сім’ї. Так, за традицією на рік Дракона обов’язково мають бути відтінки золота та срібла.

Відтінки золота та срібла у манікюрі чудово поєднуються і з іншими головними кольорами наступного року. Ви можете зробити ці розкішні кольори основними у своєму дизайні, оскільки новорічні свята неможливо уявити без блискіток.

Поєднання білого та сірого у році Дракона

Тим, хто віддає перевагу спокійному манікюру також є що вибрати серед вдалих кольорів 2024 року. Крім вищезгаданих відтінків, рік Дракона символізує і біло-сірий колір. Відповідно до традицій Китаю, цей відтінок є аристократичним і благородним.

Також розбавити сіро-білий манікюр можна втиранням або додати до свого дизайну невеликі перлини.

Читайте також: Основні тренди манікюру 2024 року


Не пропустіть