Соломія Вітвіцька повідомила, що її ексчоловік більше не служить в ЗСУ

Відома українська телеведуча Соломія Вітвіцька чимало років прожила у шлюбі з Владом Кочатковим. На жаль, подружжя вирішило розлучитись. Однак, вони залишились хорошими друзями. Раніше Соломія Вітвіцька розповідала, що рідко спілкується з колишнім чоловіком. Влад Кочатков добровільно пішов захищати Україну. Майже два роки він перебував на фронті.

Ведуча ТСН постійно хвилювалась за ексчоловіка та намагалась допомагати фінансово. Нещодавно Соломія Вітвіцька повідомила, що Влад Кочатков більше не служить в ЗСУ. За словами ведучої, він демобілізувався за сімейними обставинами. “Мій колишній чоловік нещодавно демобілізувався. Наскільки мені відомо, за сімейними обставинами. Від минулого тижня вже не військовий ЗСУ”, – відверто розповіла жінка.

Сам Влад Кочатков теж зізнався, що більше не служить в ЗСУ. В соцмережі Instagram чоловік повідомив, що жодного разу не пожалкував про рішення піти на фронт. Втім, за сімейними обставинами йому довелося демобілізуватись. Також Влад Кочатков додав, що досі перебуває на військовому обліку, тому будь-коли може повернутись на фронт.

Які саме сімейні обставини змусили чоловіка повернутись додому, він не повідомив. Схоже, екскоханий Соломії Вітвіцької не хоче ділитись всіма подробицями.

Читайте також: Даша Кацуріна показала, як Володимир Дантес вчив уроки з її 7-річною донькою


Не пропустіть