4 правила щасливого шлюбу

Всі молодята мріють прожити разом довго і щасливо, однак лише деякі розуміють, що над відносинами в шлюбі потрібно працювати.

Психологи відзначають, що дотримання всього чотирьох простих правил допоможе уникнути в майбутньому багатьох проблем.

У вас повинне бути своє життя. Це стосується, в основному, жінок. Багато з них, як тільки виходять заміж, починають щосили присвячувати себе сім’ї. Вони займаються побутом, витрачають час на чоловіка і дітей, забуваючи про те, що необхідно приділяти час і собі, своєму розвитку. Так дружина стає нецікавою для себе, а потім і для чоловіка.

Потрібно вчитися шукати компроміси. Це дуже важливе вміння, від якого залежить стабільність шлюбу. Не потрібно боятися поступатися – це основа здорових стосунків. Але, в будь-якому випадку, на компроміс повинні йти обоє.

Поважайте один одного. Здається, це таке очевидне правило, але ми не завжди здатні помітити, що ображаємо почуття партнера. Чомусь, розмовляючи із сторонніми, ми ретельно зважуємо кожне слово, а вдома дозволяємо собі грубі і образливі висловлювання. Образи неприпустимі, це стосується і дорослих, і дітей. Взагалі, відчуття надійного тилу значно допомагає жити.

Дбайте про свій зовнішній вигляд і своє здоров’я. Безглуздо думати про те, що якщо ви знайшли один одного, то можна розслабитися і не доглядати за собою: відростити живіт, перестати стежити за харчуванням тощо. Занедбати свій зовнішній вигляд в молодості означає те, що ви не будете думати і про здоров’я в зрілості. Адже зайва вага, шкідливі звички, відмова від спорту і активного життя обов’язково приведуть до погіршення самопочуття.

Джерело 7mednews.ru

Не пропустіть