Які жіночі речі не оцінять чоловіки

Дівчата прагнуть йти у ногу з модними тенденціями, і водночас, створити індивідуальний образ, щоб сяяти на тлі своїх подруг. Новий образ не завжди подобається чоловікам. Часто він не зрозумілий і здається досить дивним. Щоб уникнути відлякування чоловіків, варто ознайомитися з деякими речами, які хлопці не хотіли б бачити на своїй обраниці.

Колготки-сітки

Потрібно бути акуратною, надягаючи колготки в сітку. Чоловікам подобаються сексуальні дівчата, але сітка асоціюється з вульгарністю. Хлопці стверджують, що ця річ може стати у пригоді в декількох випадках – на свято-маскарад або вечір перформансу для чоловіка.

Помади темних відтінків

Сьогодні мода передбачає темні губи у жінок, але чоловіків це не вражає. Дівчата з подібним макіяжем нагадують їм гота, а це подобається не усім представникам сильної статі. До того ж, темний колір швидко зникає, залишаючи на губах малопривабливі плями.

Піжама

Дівчата у захваті від цього напрямку, чого не скажеш про чоловіків. Вони сушать собі голову, в подиві, чому жінки ходять по вулиці в пеньюарі або піжамі. Краще не шокувати свого хлопця незрозумілим для нього стилем. На перше побачення рекомендується надіти щось із класики.

“Котячі” нігті

Чоловіків називають сильною статтю, але це не означає, що вони безстрашні. Найчастіше хлопців лякають довгі нігті своєї дівчини. Їм до вподоби класичний манікюр: короткі нігті і лак з пастельної палітри.

Висока талія у шортах

Багато представників сильної статі, вважають шорти з високою талією кошмаром вісімдесятих. Вони стверджують, що висока посадка спотворює фігуру жінки і та частина тіла, на яку найчастіше задивляються чоловіки, стає потворною.

Кепка

Серед списку речей, несподівано виявилися бейсболки, від яких чоловіки також не у захваті. Хлопці вважають, що дівчина в кепці асоціюється з учасницею спортивної команди з бейсболу. До того ж, головний убір закриває верхню частину обличчя.

Снікерси

Снікерси незаслужено опинилися серед жіночих речей, які не подобаються чоловікам. Вони стверджують, що це взуття нагадує копитце, у яких дівочі ноги виглядають дивно.

Великі сережки-кільця

Чоловіки впевнені, що масивна біжутерія не здатна зробити жінку красивішою. Якщо надіти великі сережки-кільця на побачення, то є ймовірність, що хлопець весь вечір буде думати про те, як сережкам вдається триматися на жіночих вухах.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть