10 трендових стрижок на довге волосся 2021 для створення ідеального образу

Довге і здорове волосся незмінно є предметом заздрості багатьох жінок. Воно є прекрасною базою для створення красивих стрижок і укладок. Ніхто не буде сперечатися, що догляд за довгим волоссям вимагає максимальної уваги і багато часу. Але, що не зробиш заради створення ідеального образу? Розглянемо, які саме стрижки на довге волосся будуть в тренді 2021 року.

Драбинка

Однією з найулюбленіших багатошарових стрижок на довге волосся є стрижка «драбинка». Вона чудово прикрасить і молоду дівчину, і зрілу жінку з будь-яким типом обличчя та волосся. Техніка східчастих зрізів пасом застосовується на пасмах, що обрамляють обличчя.

Драбинка, як правило, прикрашається чубчиками, створюючи найбільш гармонійний образ.

Простота укладання робить цю стрижку найбільш затребуваною в середовищі зайнятих ділових жінок.

Лисячий хвіст

Ця стрижка ніби призначена для волосся великої довжини. Саме вона допомагає розкрити всю красу стрижки та укладки, роблячи її привабливою. Стилісти формують довгий гострий «хвостик», що нагадує лисячий, зрізуючи пасма спеціальним чином. Що характерно: верхні пасма волосся стрижка не зачіпає. Роблять зрізи тільки в середині і наприкінці пасом. Лисячий хвіст на темному волоссі виглядає просто розкішно.

Каскад

Відрощуючи волосся протягом декількох років, жінки трепетно ​​ставляться до збереження довжини. Саме стрижка каскад дбайливо ставиться до довжини волосся без зменшення його навіть на сантиметр, дуже гарні зачіски, які показують свою володарку в кращому світлі. З такою зачіскою пристойно з’явитися в офісі, на діловій зустрічі, на урочистому заході, притягуючи до себе захоплені погляди. Це пояснює неймовірну популярність цієї стрижки.

Стрижка на довге волосся з подовженим асиметричним чубчиком

Такий чубчик може прикрасити собою будь-яку довгу стрижку. Кут, створюваний подовженим асиметричним чубчиком, дозволяє чудово коригувати риси обличчя. Тому такий чубчик є безпрограшним варіантом для круглолицих красунь. Темне довге волосся в поєднанні зі світлою шкірою обличчя надає образу неймовірної виразності.

Стрижки на довге волосся стали трендом 2021 року. Якщо ви володарка саме такого волосся, поекспериментуйте з розглянутими вище видами стрижок.

Читайте також: 18 кращих тенденцій в фарбуванні волосся, які варто спробувати в цьому році


Не пропустіть