Ви теж це робите: 7 помилок, які псують ваше волосся

Ці звички зводять нанівець ефект від найдорожчих масок і салонних доглядів. Уважно вивчіть список і припиніть мучити своє волосся.

Можна не шкодувати гроші на дорогий шампунь, стригтися за місячним календарем, але зіпсувати волосся нешкідливою частиною повсякденного життя. У цій статті ми розповімо, що ми робимо не так і чому волосся січеться і не росте.

Сухий шампунь

Так, сухий шампунь – це дуже зручно. Ми настільки звикли до того, що можна розпорошити його на корені і через п’ять хвилин отримати ефект чистого волосся, що починаємо зловживати його застосуванням. Обробити чубок щоранку – не питання! Наносити два дні поспіль – теж вихід. Насправді, це SOS-засіб, який потрібно застосовувати тільки в екстрених випадках. Тальк в складі сухого шампуню забиває пори шкіри голови, призводить до свербіння, лупи і випадання волосся, якщо використовувати його частіше ніж один раз на тиждень, а то і два.

Тугі зачіски

Любите зав’язувати волосся в тугий пучок, поки ходите вдома? Знайте, що ваші локони і шкіра відчувають при цьому сильний стрес. По-перше, при закручуванні механічно травмується саме волосся (в цьому місці починається перетин), по-друге, ви натягуєте корінці і вони слабшають, а до цибулини не приливає достатньо крові, необхідної для блиску і росту волосся. Віддайте перевагу вільним зачіскам і завжди спіть з розпущеним волоссям.

Домашнє фарбування

Звичайно, багато що залежить від якості фарби для волосся – погана може спалити волосся і залишити опіки на шкірі. Останнє ви можете навіть не помітити в процесі – це проявиться появою лупи та лущенням. Крім того, є ризик перетримати склад і зробити волосся слабким і ламким. І найбезпечніший антиефект – нерівномірний колір волосся на виході.

Рідкісні стрижки

Ніколи не жертвуйте якістю волосся заради довжини – важливо стригтися раз в 2-3 місяці. В іншому випадку, вам доведеться носити довге, але посічене по всій довжині волосся. Хіба це красиво? Краще терпляче відрощувати здорове і блискуче волосся без ламкості. До того ж, при регулярній стрижці майстер буде прибирати вам тільки посічене волосся – це всього пара міліметрів.

Вологе розчісування

Про це сказано вже багато разів, але дівчата продовжують робити цю помилку. Справа в тому, що вологе волосся дуже сильно розтягується, стає як гума. Поки ви розчісуєте, ви натягаєте волосся і під час сушіння воно вже не повертається в колишню форму, а залишається тонким і слабкими. Одним словом, при вологому розчісуванні волосся втрачає щільність і дуже швидко ламається.

Фен і праска

Відмовитися від цих девайсів назавжди не вийде, але можна навчитися застосовувати їх з розумом. Не дарма майже на кожному сучасному фені є охолоджуючий режим – так, сушить довше, але не травмує волосся. Вся справа в тому, що гаряче повітря випаровує вологу не тільки зовні, але й зсередини волосся. Тобто, ви висушуєте не просто поверхню волосся, але й сам стрижень. Праску теж важливо вибрати з іонами, які травмують поверхню мінімально і не користуватися нею кожного дня. Ви помічали, що при випрямленні навіть сухого волосся йде пар? Це випаровується волога, яка відповідає за блиск і пружність вашої шевелюри.

Читайте також: Особливості догляду за волоссям влітку: 8 важливих правил


Не пропустіть